פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 עוגות כל כך מדהימות שזה פשוט פשע לאכול אותן

מחפשים עוגת יום הולדת מיוחדת? ריכזנו לכם כאן המון עוגות יום הולדת מושחתות שכל ילד היה שמח לקבל.

עבור מרבית האנשים שאינם חובבי אפייה ובישול, ההישג הקולינרי הגדול ביותר בתחום הכנת העוגות מסתכם בהצלחה בינונית בהכנת כדורי שוקולד. אז נכון, להפוך עוגה לטעימה נראית כמו משימה די פשוט בהתחשב ברשימת המרכיבים הפופולאריים: בצק, שוקולד, קרם, ערימות של סוכר וכמה תותים אדומים ומזמינים, אבל כל העסק הזה הופך להרבה יותר מסובך כשתהליך ההכנה כולל קצת יותר מערבוב של כמה מרכיבים יחד והכנסה למקרר, ודורש לערב בו תנור, בלנדר וקמצוץ כישרון.

פתגם עתיק קובע כי "אין מסיבה גרועה, יש עוגה לא טעימה" ולמרות שהמצאנו אותו הרגע, הוא כנראה די נכון. סדרת התמונות הבאה מציגה כמה עוגות יום הולדת / חתונה / היה-לי-מצב-רוח-טוב-אז-נכנסתי-למטבח-וזה-מה-שיצא הכי מגניבות שאי פעם ראינו, כאלה שמקומם הוא פחות במקרר ויותר במוזיאון יוקרתי כלשהו עם שני מאבטחים צמודים.

אנחנו מודים, קצת כואב הלב כשחושבים על הרגע בו סכין חדה תחתוך את העוגות הללו ותפגע בשלמות שלהן, אבל כשאנחנו מביטים בהן, המחשבה היחידה שעולה לנו לראש היא "איפה פה הכפיות?", או במילים אחרות, "תנו לנו חתיכה מזאת ומזאת ומההיא שם, וגם מזאת". זהירות, אתם הולכים לחוות התקף סוכר מטורף וקרייב נוראי לעוגה.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Axton Salim (@axtonsalim)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jane Evans (@missjane01)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JAY ⚔️ (@jedidudejay)

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Skazka Cakes (@skazkacakes)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Skazka Cakes (@skazkacakes)

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...