הבחור הזה מצא דרך גאונית לשפץ את קעקוע הפוקימון הגרוע שלו

לפעמים אנשים שוכחים שקעקוע הוא לא סתם גחמה רגעית, אלא עיטור שילווה אותם לכל החיים והם קצת ממהרים להתחייב למערכת יחסים ארוכה ונצחית שכזאת עם ציור מטופש למדי, כזה שנראה מצחיק באותו הרגע אבל מתגלה כבדיחה די גרועה שתלווה אותם בכל פעם שיסתכלו במראה.

אולם,עם קצת יצירתיות ומחשבה מחוץ לקופסה, הקעקוע הגרוע שעשיתם והתחרטתם עליו יכול להפוך לקעקוע מדהים ויצירתי, וזה בדיוק מה שעשה בחור אנונימי שנכנס לחנות הקעקועים המקומית שלו בכדי לתקן את קעקוע הפיקאצ’ו הגרוע שעשה לפני 4 שנים.

1

לינדזי בייקר, אמנית הקעקועים שביצעה את התיקון, מספרת שזה היה הקעקוע הראשון של אותו בחור וככל הנראה, אם לשפוט על פי התוצאה הסופית, הבחורה שקעקעה אותו אז הייתה קצת שיכורה כי העבודה שלה הייתה ממש מרושלת ודמותו של פיקאצ’ו נראית כאילו עברה תאונת דרכים.

בייקר סיפרה שמדובר בלקוח שכבר יצא לה לקעקע מספר פעמים בעבר ולא מזמן הוא הראה לה את קעקוע הפוקימון שלו ושאל אותה איך לדעתה ניתן לתקן אותו. לינדזי התלהבה מהעניין והציעה לו להפוך את הקעקוע לתמונה של “פיקאצ’ו מצייר פורטרט עצמי”.

הבחור אהב את הכיוון ואמר שהרעיון הזה בדיוק עבר גם בראשו והחליט לזרום עם ההצעה המגניבה. כפי שאתם יכולים לראות בתמונה, התוצאה ללא ספק מתעלה על המקור והופכת את הקעקוע המביך הזה ליציאה אדירה ומצחיקה.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק