הבחור הזה יצר פרודיה קורעת לפרסומת הגילוח החדשה של סופר פארם

במהלך השבועיים האחרונים היה קשה מאוד לפספס את סרטון הפרסומת החדש והמאוד מוצלח של באומןבר ריבנאי עבור ‘סופר פארם’ כחלק מקמפיין “הפנים החדשות שלי”. בסרטון המדובר מוצג סיפורו של מוק (עמית) בן ה- 44, שהחליט יום אחד לבצע שינוי משמעותי במראה שלו ולאחר 14 שנים רצופות בהן גידל וטיפח זקן מרשים, גילח אותו להפתעתם הגמורה של אשתו, ילדיו ושאר קרובי משפחתו.

הסרטון המרגש והמשעשע שהציג את התגובות ההמומות של משפחתו כשהם מביטים בפניו החלקות בפעם הראשונה הפך ללהיט ויראלי שזכה לסיקור באתרים גדולים בארץ ובחו”ל וצבר בזמן קצר מעל מיליון צפיות בפייסבוק וביוטיוב. אולם, כפי שאמרו חז”ל,  “כל להיט טוב חייב פרודיה טובה לא פחות”, והנה קיבלנו אחת כזאת.

דני קמושביץ יצר פרודיה מצחיקה שלוקחת את הסרטון למחוזות דביליים וקרועים במיוחד. בדומה למקור, הסרטון של קמושביץ’ נפתח כאשר הוא מתראיין לפני השינוי הגדול, ומספר למצלמה על החששות שלו מהתגובות של הסביבה אחרי הגילוח, כשיאמץ את הפנים החדשות שלו. לאחר מכן הוא מתגלח ויוצא לתעד את התגובות למראה החדש שלו. כמו שאתם ודאי מנחשים, יש גם טוויסט מצחיק במיוחד בעלילה, כזה שטורף את הקלפים והופך את התגובות למשעשעות ומופתעות במיוחד. תבלו.

שמחנו לעזור :(

Posted by Danny Kamushevich on Thursday, August 6, 2015

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק