פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לא תאמינו מה הסכנה האמיתית בצילום סלפי משותף

הרגע הכי משמעותי בטקס פרסי האוקסר לשנת 2014 שנערך בלילה שבין ראשון לשני, היה ללא ספק תמונת הסלפי המשותפת של אלן דג'נרס וכמה מהכוכבים הגדולים של הוליווד, תמונה ששברה את שיא הריטוויטים (ציוצים חוזרים) בטוויטר, ופורסמה בכל פלטפורמה אפשרית ברשת. כמובן, כפי שהניחו כולם, מדובר היה במהלך שיווקי מתוכנן מראש במסגרתו שילמה סאמסונג סכום שמוערך בכ-25 מליון דולרים, בכדי שאלן תצלם את התמונה הזאת באמצעות מכשיר הגלאקסי נוט שלהם.

בין עשרות החיקויים והממים המשעשעים הרלוונטים לתמונה הזו אשר הופצו בימים האחרונים ברשת, זיהתה הגולשת אורית פרץ ארי מהלך פרסומי משעשע של קופת חולים כללית שמנסה לנצל את הבאז סביב התמונה כדי להעביר לגולשים אזהרה חמורה בכל הנוגע לצילום תמונות סלפי.

סלפי אוסקר
המייל שקיבלו לקוחות הכללית

ארי פרסמה בפייסבוק תמונת צילום מסך מתוך המייל שקיבלה, אליו צורפה תמונת הסלפי של החברים ההוליוודיים כשמתחתיה הכיתוב "מה מסוכן בסלפי של כוכבי האוסקר?" המוביל לכתבה באתר הכללית המסבירה את פוטנציאל הסכה החמור הטמון בצילום תמונות סלפי: כינים.

ובככן, מדובר בהחלט בכתבה משעשעת אך גם דיי הגיונית. ידוע כי כינים נוהגות לעבור מראש לראש על ידי קירבה פיזית, וטרנד צילומי הסלפי בקרב צעירים ובני נוער עשוי בהחלט לגרום להידבקות בכינים בגלל העובדה שהמצולמים בהם מצמידים ראשים ומעניקים לכינים את הזדמנות הפז לעבור דירה. תודו שלא העלתם על דעתכם סנריו הזוי שכזה.

כמובן, המסר הפרסומי הזה מופץ בניחוח הומוריסטי ותופעת הסלפי היא לא באמת זו שאחראית על התפשטות הכינים, ובכל זאת, כדאי מאוד שתחשבו פעמיים בפעם הבאה שאתם מתכננים לדפוק סלפי עם האחיין או האחיינית הקטנים שלכם.

תמונת הסלפי המקורית שפרסמה אלן דג'נרס במהלך טקס האוסקר:

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...