פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דפני גפני חוזרת ואלו התגובות המצחיקות של הגולשים להטרלה החדשה שלה

לפני קצת פחות משנתיים, פרצה לחיינו בסערה דפני גפני, גולשת ישראלית פיקטיבית ושמנצלת את זמנה הפנוי כדי להטריל קבוצות פייסבוק שונות עם סטטוסים מצחיקים, הזויים ובעיקר מאוד מרגיזים שמצליחים פעם אחר פעם להרתיח את הגולשים ולהוציא אותם מהכלים, מה שיוצר שרשור תגובות קורע במיוחד אותו היא מפרסמת בעמוד הפייסבוק שלה.

אם גם אתם התמכרתם לצילומי המסך הקורעים של גפני יש לנו חדשות משמחות. היום (חמישי), אחרי קרוב לשנה בה לא פורסמו פוסטים חדשים בעמוד שלה, היא סוף סוף פרסמה הטרלה חדשה ומשעשעת, כשהפעם הקרבן היא תכנית "מחיר למשתכן" המעניקה אפשרות רכישת דירה במחיר מוזל למי שזכו בהגרלה ועומדים בתנאים.

בסטטוס שפרסמה בעמוד הפייסבוק של התכנית, מתלוננת גפני על כך שאנשים מבוגרים זוכים בדירות על חשבון צעירים, קוראת לשים אותם בעדיפות אחרונה. כרגיל, התגובות הנזעמות של הגולשים לא אחרו לבוא, והנה התכתובת המלאה:

דפני גפני שואלת
תמונה מתוך "דפני גפני שואלת"

אז האם ההטרלה המצחיקה הזאת מבשרת על חזרתה המיוחלת של גפני לחיינו? אנחנו ממש מקווים שכן, כי לגמרי התגעגענו. כזכור, זהותה האמיתית של דפני גפני עדין לא נחשפה, אבל אנחנו חשפנו כאן לראשונה את הסיפור המפתיע של הבחורה מאחורי תמונת הפרופיל שלה, צעירה בת 25 מבולגריה בשם אלבינה שכלל לא ידעה התמונה שלה מקשטת את אחד מעמודי הפייסבוק הפופולריים בישראל (הסיפור המלא כאן).

מוזמנים להיזכר בעוד כמה הטרלות הורסות של גפני שיגרמו לכם לצחוק בקול:

דפני גפני 1

 

דפני גפני 2

 

דפני גפני 3

 

דפני גפני 4

 

דפני גפני 5

רוצים לצחוק עוד? הנה מיטב ההטרלות של דפני גפני

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...