פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: האבא הזה צילם 6 דקות שלמות של תלמידים מחליקים ונופלים על המדרכה המושלגת

שלג בישראל הוא לא אירוע נפוץ במיוחד, דיי מבאס לנוכח העובדה שהשלג מביא עמו המון יופי, כיף ותירוץ להשתולל ולהשתגע. מצד שני, החוסר הזה בשלג מבטיח לנו הימנעות מאירועים מצערים וכואבים כפי שתראו בסרטון האדיר הזה שצילם אבא שהמתין לבתו ליד בית הספר שלה.

האבא הגיע לאסוף את בתו בתום יום הלימודים ועמד עם רכבו בצד הדרך המושלגת. בזמן ההמתנה ברכב, הבחין האב כי כמעט כל תלמיד שעובר בעיקול המושלג מול הרכב שלו, מחליק ונופל. במקום לצאת מהאוטו ולהזהיר את עשרות התלמידים שעוברים במקום מפני המדרכה החלקלקה, החליט האב לעשות את המעשה הנכון והחכם יותר, שלף את המצלמה שלו, והחל לתעד במשך 6 דקות קורעות מצחוק את רצף ההחלקות של התלמידים, תוך שהוא מעניק פרשנות לא פחות מצחיקה על רקע התמונות הקשות.

גם כשבתו סוף סוף יצאה מבית הספר ונכנסה לאוטו, לא פסק האב ממלאכת הקודש ואחרי שהסביר לבתו מדוע הוא מתעד ילדים זרים בוידאו, המשיך לצלם את הסיטואציה הקומית המשובחת הזאת תוך שהוא לא מפסיק לצחוק ובתו מסננת “זה ממש רע!”. לפחות מישהי אחת עם הגיון בבית הזה.

אנחנו יכולים להתייפייף ולבוא בטענות אל האב המרושע, אבל ביננו, לא הפסקנו לצחוק בקול, ואתם חייבים להודות שלראות אנשים נופלים בידיעה שאף אחד מהם לא נפגע, זה תמיד כיף גדול. אם אתם חושבים אחרת, ממש לא מומלץ שתצפו בסרטון הזה, אם אתם אתנו, צפויה לכם הנאה מרובה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...