אדיר: הצמיד הזה הוא בעצם טאבלט שמוקרן על היד שלכם

 

הצמיד הזה הוא טאבלט לביש שמוקרן על היד

אחרי המשקפיים של גוגל, השעון של אפל והתחתונים של נוקיה (סתם. אין לנוקיה תחתונים. זה נוקיה, אין להם כלום), נראה שטרנד הגדג’טים הלבישים מנסה לקחת עוד צעד אחד קדימה. כמה קדימה? ובכן, מדובר בשילוב בין המוצרים הנ”ל לצ’יפים העתידניים האלה שאנחנו חושבים שישתילו לנו בעתיד מתחת לעור ויחליפו את הטלפון, הטאבלט, המחשב ובאופן כללי את הצורך שלנו באינטראקציה אנושית.

תגידו שלום לקריקט, הצמיד שהוא טאבלט לביש (או הטאבלט שהוא צמיד לביש, תלוי מאיזה צד מסתכלים). עכשיו אתם בטח חושבים: “צמיד, שעון, מה ההבדל? זה אותו דבר”. ובכן, לא. בניגוד לשעון, שבו הכול מוצג על גבי המסך, הצמיד הזה הוא בעצם מקרן-חכם שמציג את התמונה על גבי העור והופך את הזרוע לטאבלט.

מה שזה אומר בעצם זה שאפשר לעשות את כל מה שעושים עם הטאבלט הישר על היד – לגלוש, לקרוא, לשחק, לצפות בסרטים – הכול. למעט להוציא שיחות, אבל גם זה פתיר: אפשר פשוט לסנכרן את הצמיד עם הסמארטפון שלכם, וזאז תוכלו לעשות גם את זה.

אז מה יש בצמיד הזה? וויפי, בלוטוס, חיבור מיקרו יואסבי, מערכת הפעלה וכרטיס זיכרון. אבל החלק הכי חשוב הוא שמונת חיישני המרחק שקולטים את התזוזה של האצבעות על גבי העור ובעצם הופכים את הזרוע למסך מגע.

למרות הרזולוציה הלא באמת מרשימה של המסך שנקרא העור שלכם, יש לצמיד הזה יתרון משמעותי על יתר המכשירים: הוא עמיד במים, מה שאומר שסוף סוף האנושות תוכל להכניס את הטכנולוגיה למקום היחיד שהיה מוגן: המקלחת.

אם ממש נדלקתם, אתם מוזמנים לתרום לפרויקט מימון ההמונים של המוצר. כרגע האיסוף עומד על בערך עשרה אחוזים מ300 אלף יורו שדרושים להפיכת הצמיד למסחרי. אם הפרויקט הזה יצא לדרך, נוכל לראות את ה”סיקרט” על המדפים בעתיד הלא-יותר-מדי-רחוק. לא ברור כמה הוא יעלה אבל הוא יגיע ב16  ו32 ג’יגה וגם ב-10 צבעים שונים – אף אחד מהם לא צבע עור.

דרך: החיידק – כל מה שמדבק ברשת

לייק לפטריה בפייסבוק