פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חלומו הרטוב של כל גבר: משחקי וידאו עם האחיות קרוז

כל גבר שאוהב משחקי וידאו, חולם שחברה שלו תאהב אותם באותה מידה ותהווה עבורו יריב או בת זוג למשחקים השונים. כל גבר שאוהב או לא אוהב משחקי וידאו, חולם על פנלופה קרוז. כל גבר שאוהב או לא אוהב משחקי וידאו ואוהב את פנלופה קרוז, יאהב ככל הנראה גם אחותה, הדוגמנית הלא פחות מושלמת, מוניקה קרוז.

על התיאוריה המדעית המורכבת הזאת, שעוד לא הוכחה מתמטית, מבוססת הפרסומת החדשה של נינטנדו, לקידום הגרסה החדשה למשחק “האחים סופר מריו” ולקונסולת המשחקים האישית Nintendo 3DS. מסתבר כי בנוסף להיותן כוכבת קולנוע בינלאומית ודוגמנית מדהימה בהתאמה, השתיים נהנות לשחק יחדיו בסופר מריו בזמנן הפנוי. היש יותר מושלם מזה?

בפרסומת החדשה, האחיות קרוז משחקות יחד במשחק הוידאו הפופולארי, כשהן מתחרות אחת בשנייה. פנלופה טוענת שמריו הוא המוצלח יותר ואילו מוניקה בטוחה שדווקא לואיג’י שלה הוא הכוכב מבין השניים. כדי לפלפל את העניינים, השתיים מתערבות ביניהן, כאשר המפסידה צריכה לבצע משימה מביכה במיוחד. אם גם הדמיון שלכם מפליג רחוק מידי כרגע, אז חזרו למציאות, לא מדובר בסטריפ סופר מריו.

לכשעצמה, הפרסומת לא כזאת מצחיקה או מוצלחת, אך האחיות כובשות, והדיאלוג העוקצני והמשעשע ביניהם גורם לצופה לרצות להיות שם איתן, וכמובן, הצ’ארם הנוטף מהאחיות מצליח לתפוס ברגע את תשומת ליבו המלאה של הגבר הממוצע, שהוא גם קהל היעד של הפרסומת, כך שגם אם השתיים היו שוכבות אחת ליד השנייה ללא מעש, עדין הייתי צופה בפרסומת הזו שוב ושוב. אם בנינטנדו מבסוטים, אנחנו מבסוטים. איפה קונים?


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...