פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סדרת תמונות מופלאה מתעדת עורב שהחליט לתפוס טרמפ על גבו של עיט

מפגשים אקראיים בין שני בעלי חיים שונים הם תמיד מסקרנים ומלאים בפוטנציאל למלא משבצות שידור באחד מערוצי הטבע המוכרים. אולם, מה קורה כשמפגש מהסוג הזה מתרחש בשמים? סדרת תמונות מהפנטת שפרסם הצלם האמריקאי פו צ'אן, מתעדת פגישה מופלאה שכזאת בין עורב לעיט קירח (עיט לבן ראש), שנתקלו זה בזה במהלך טיסות הסולו שלהם וסיפקו מחזה של פעם בחיים.

צ'אן, צלם ציפורים מוכשר שרבים מהצילומים שלו פורסמו בעבר במגזין נשיונל ג'אוגרפיק, הבחין בעורב שהחליט לנחות על גבו של עיט ולתפוס אתו טרמפ קצר, מחזה לא שגרתי שממש לא רואים בכל יום, ונקלט במלוא הדרו בעדשת המצלמה שלו.

"עורבים ידועים ביכולת שלהם להטריד באגרסיביות עופות דורסים גדולים מהם שמעזים לפלוש לטריטוריה שלהם, ולרוב הפולשים הללו פשוט נוטשים את האזור בלי לעשות מהומה" מספר צ'אן. "אולם, המקרה הזה, עושה רושם שהעורב לא נראה מוטרד מהעיט, וגם העיט עצמו נראה נינוח כלפי העורב שפלש למרחב האישי שלו. מה שהפך את כל הסיטואציה הזאת לביזארית במיוחד היא העורב שהחליט לעשות עצירה על גבו של העיט, כאילו הזמין כרטיסי VIP לטיסה בשמי הארץ, בזמן שהעיט פשוט זורם אתו".

הסצנה המטורפת הזו הזכירה לנו סדרת תמונות דומה שפרסמנו כאן לפני כשלושה חודשים, תמונות שתיעד צלם חובב שלכד במצלמה שלו רגע לא פחות מופלא מהמפגש בין העורב לעיט, בו סמור רוכב על גבו של נקר לטיסה משותפת. בשני המקרים, הפכו התמונות הנהדרות לסנסציית רשת וזיכו את הצלמים ברי המזל בחשיפה עולמית. הטבע במיטבו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...