על הבוקר: שני מהלכי כדורסל מטורפים שהפכו ויראליים השבוע

בדומה לכדורגל, גם ענף הכדורסל מספק לנו בכל שבוע רגעים בלתי נשכחים מתוך משחקים ברחבי העולם. בין אם אתם מכורים למשחק הכתום ובין אם אתם לא ממש בעניינים, תמיד כיף לצפות במהלכים מטורפים, או בסלים משוגעים. שני אירועים בסגנון הזה התרחשו השבוע, וכל אחד מהסרטונים המתעדים אותם הפך ויראלי בימים האחרונים עם מליוני צפיות.

הסרטון הראשון מציג הטבעה מטורפת של שחקן מכללת פלורידה. השחקן ג’בונטה דאגלס קפץ לכדור שניתז מהטבעת לאחר החטאה של חברו לקבוצה, ומהאויר תפס את הכדור בגובה מטורף והטביע אותו באכזריות אל תוך הסל תוך שהוא מרחף מעל ראשו של שחקן יריב ומציג יכולות אתלטיות וירטואוזיות.

הסרטון השני משוגע הרבה יותר. ג’יימס יאנג ממכללת קנטאקי ניסה להציל כדור אבוד שעמד לצאת החוצה בזמן מהלך הגנתי של קבוצתו. אלא שלמרות שהוא הצליח להגיע לכדור ולהעיף אותו בחזרה למגרש מאחורי גבו, הכדור התעופף באורי ונחת היישר לתוך הסל – של הקבוצה היריבה. בניגוד לשערים עצמיים בכדורגל, סלים עצמיים הם די נדירים בכדורסל, ובטח כשהם מבוצעים בוירטואוזיות שכזו. אגב, למרות ש”הזריקה” התבצעה מעבר לקשת שלוש הנקודות, השופטים פסקו 2 נקודות בלבד עבור הקבוצה היריבה.לייק לפטריה בפייסבוק