פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

48 תחפושות למבוגרים שיהפכו אתכם ללהיט בכל מסיבת פורים

פורים 2018 עוד קצת רחוק מאיתנו אבל למרות זאת החלטנו לפנק אתכם בפוסט מיוחד של תחפושות למבוגרים מגניבות במיוחד. מוזמנים לגזור ולשמור לעוד כמה חודשים כשממש תתלבטו על איזו תחפושת הולכים השנה.

כשהיינו ילדים זה היה הכי פשוט בעולם למצוא תחפושת טובה וללכת איתה לבית ספר בחג פורים או למסיבת תחפושות, כל מה שהיינו צריכים לעשות זה להגיד לאמא/אבא לקנות לנו והם כבר היו דואגים לסגור את הפינה הזאת. אבל לצערנו השנים חלפו והפכנו להיות מבוגרים שצריכים לדאוג לעצמם לתחפושת לפורים וכמו שאתם בטח יודעים מדובר במשימה לא פשוטה, למצוא תחפושות למבוגרים שיגרמו לכם להרגיש כאילו אתם שוב ילדים ועל הדרך יעזרו לכם לתחזק מעמד של הבחור/ה הכי מצחיקים ומגניבים בסביבה שלכם.

אז אם אתם כבר חושבים על מה לעזאזל אתם הולכים ללבוש לפורים 2018 אתם ממש תשמחו לדעת שריכזנו עבורכם בפוסט מיוחד 48 תחפושות למבוגרים מקוריות ומגניבות שלגמרי יגנבו את ההצגה בכל מקום אליו תלכו איתן. השתדלנו שלא לתת לכם אופציות מוכרות אלא דברים חדשים שעלו לרשת במהלך החודשים האחרונים וספציפית תחפושות למבוגרים שהשקיעו בהם זמן ומחשבה. מוזמנים לעבור על התמונות ולקבל השראה מכל הרעיונות האדירים של האנשים הללו. אם יש לכם רעיונות משלכם לתחפושת ייחודית או שיש לכם תמונות של תחפושות מקוריות שלכם שלגמרי היו צריכות לזכות בתחרות תחפושות נשמח שתוסיפו אותם כתמונה בשרשור התגובות לפוסט הזה.

תחפושת של קונור מקגרגור

תחפושות למבוגרים 1

זוכרים את המסייע המיתולוגי של ווינדוס?

תחפושות למבוגרים 2

תחפושת מדהימה של ראפיקי מתוך "מלך האריות"

תחפושות למבוגרים 3

המשחק שהיה לכולנו בילדות

תחפושות למבוגרים 4

הנה תחפושת שילדים שגדלו על ה- WWF של פעם בטוח יידעו להעריך. תחפושת של המתאבק המיתולוגי ברט "היטמן" הארט.

תחפושות למבוגרים 5

תחפושת מצחיקה של הגרסה הבוגרת יותר של דמותו של הילד "ראסל" מתוך סרט הילדים המקסים "למעלה"

תחפושות למבוגרים 6

טראמפ זורק אותך לפח

תחפושות למבוגרים 6

למעריצי משחקי הכס – תחפושת ג'ורג' ר.ר מרטין

תחפושות למבוגרים 7

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...