פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

יש כלב חדש בבית? כך תמצאו מאלף כלבים מתאים

הכנסתם נשמה חדשה הביתה בדמות הולך על ארבע עם זנב מכשכש, מזל טוב. כעת, הגיע הזמן למצוא מאלף כלבים מומלץ. מי הוא מאלף כלבים מתאים לכלב שלנו? זוהי שאלה בהחלט סובייקטיבית, שהתשובה עליה משתנה ממקרה למקרה. בואו נסביר.

קודם כל, חשוב להדגיש משהו. כלב מאולף הוא כלב שמח יותר ורגוע יותר, כלב שיש לו מטרה. ללא אילוף כלבים מקצועי, סביר להניח שתלכו ברחוב והכלבון ימשוך אתכם ברצועה, יאכל פסולת מהרצפה, ינסה לתקוף כלבים אחרים, ינבח על אנשים ועוד. שימו לב, כלב שנובח או אפילו קופץ על אנשים, הוא כלב שעשוי לגרום לאנשים למעוד ולשבור רגל או יד. במקרה כזה, שאתם יודעים שהכלב שלכם נוטה לקפוץ על אנשים, גם אם בידידות, אתם חייבים לרכוש ביטוח צד ג' על הכלב. זה היה טיפ והמלצה חשובה, כעת בואו נחזור לאילוף כלבים.

קרדיט: להדוג אילוף כלבים

מי הוא מאלף כלבים מומלץ?

אילוף כלבים מצריך מהכלב שלכם הירתמות לתהליך, אך גם ממכם. בעוד שברוב המקרים הכלב יירתם לתהליך באופן טבעי (בזכות חטיפים טעימים שהמאלף מחזיק בכיסיו), היצור האנושי הוא דווקא זה שצריך להסתגל לתהליך החדש. חשוב להבין, כשהכלב מסיים את יום האילוף שלו, יהיה עליכם להמשיך בבית ובסיבובים אתו את תהליך האילוף. (כנסו לאתר הזה להבין את מחירי מסלולי אילוף כלבים)

מאלף כלבים מומלץ הוא איש מקצוע, שלמד אילוף כלבים, זה ברור. יחד עם זאת שהמאלף צריך להיות מוסמך, חשוב מאוד לבדוק את גישתו לברנש האהוב שלכם עם הפרווה. לדוגמה, אילוף כלבים לא אמור להיות אגרסיבי מאוד. שימו לב, אם אתם שמים לב שהמאלף משתמש בבעיטות או במכות עם הידיים, או חמור מכך, משתמש במקל כלשהוא, יש לקחת את עצמכם ואת החבר הכי טוב שלכם עם הפרווה, ופשוט לעזוב את המקום.

במה יסייע לנו מאלף כלבים?

האילוף של כלבים הוא רחב. ישנם כלבים אשר סובלים מבעיות התנהגות, כלבים שלא מפסיקים לאכול פסולת במהלך הסיבוב איתם, כלבים שלא מבדילים בין אורחים קבועים בבית לבין זרים ועוד. אם הכלב שלכם לא מפסיק לנבוח ומגלה עוינות כלפי אנשים שמבקרים בבית באופן קבוע, אין ספק שמאלף כלבים נדרש בתמונה הזאת.

מאלף כלבים אמנם פותר בעיות התנהגות אצל כלבים, אך גם בעיות של חרדה. אחת החרדות הנפוצות אצל כלבים, היא חרדת הנטישה. בעזרת אילוף נכון, לפעמים ניתן להתגבר על חרדות אילו אצל כלבים. עם הזמן, הכלב אמור להבין (בעזרת אילוף) שאתם חוזרים הביתה ולא עומדים לנטוש אותו.

המלצות על מאלף כלבים מקצועי

לבסוף, תמיד כדאי לקבל המלצות מהסובבים אותנו. אם חבריכם בעבר עבדו אל מול מאלף כלבים שהיה מקצועי וגרם לאפקט חיובי אצל הכלב, הרי שדרשני. לכו על המאלף הזה. שימו לב שגם אם קיבלתם המלצה על מאלף כלבים טוב, עדיין חשוב לבדוק אם המאלף אכן מתאים לכלב.

במילים אחרות, זה שהמאלף היה מומלץ עבור כלב מסוים, לא בהכרח אומר שהוא יהיה מומלץ גם עבור סוג הכלב שלכם. ברוב המקרים, מאלף טוב הוא מאלף טוב, אך בכל זאת כדאי לבדוק.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...