פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו כנראה עגלת הילדים הכי מגניבה אי פעם

להגיד שאין שום דבר מלהיב ומרגש במיוחד בעגלות ילדים יהיה סוג של אנדרסטייטמנט. כלומר, אלא אם אתם קולין, הילד  בר המזל בסרטון, שהעגלה החדשה שארגנה לו אמא שלו בהפתעה, כנראה תהפוך אותו באופן רשמי לילד הכי מגניב בשכונה ולמושא קנאה בקרב ילדי העולם.

ג'וש, אביו של קולין, הוא מעריץ מושבע של באטמן. לכן, באופן טבעי, גם הבן שלו קולין הפך את איש העטלף לגיבור העל האהוב עליו. מריסה, אשתו של ג'וש, החליטה לפנק את שני הגברברים שלה במתנה מיוחדת, ופנתה לתכנית האינטרנט "Super Fan Builds" שמייצרת הפתעות מדהימות למעריצי גיבורי על נבחרים ברחבי העולם, בבקשה שיכינו לה הפתעה ראויה שתוכל לשמש גם את האב וגם את הבן.

עגלת באטמן

בצוות התכנית לא התבלבלו ויצרו את יצירת המופת הזאת, שאין ילד שלא היה רוצה לשבת בתוכה. מדובר בעגלה שהיא בעצם מיני באט-מוביל שעוצבה בהשראת הרכב המפורסם של באטמן מטרילוגיית "האביר האפל" של כריסטופר נולאן, איצה יוכלו ג'וש וקולין לשוטט ברחבי השכונה בזמן שהם נלחמים ברשע.

עגלת באטמן 2

אם אתם הורים, הדבר הראשון שאתם חושבים עליו הוא כנראה "איך הדבר הזה יכנס לתא המטען באוטו?" ואתם לגמרי צודקים, אבל תודו שזה ממש לא היה מונע מכם לרצות אותו.

הנה לפניכם הפרק המלא של התכנית (8 דקות), שמציג את תהליך הבניה של המפלצת השחורה והמגניבה הזאת. אם אין לכם כוח להתעמק בפרטים ובתהליך העיצוב והבניה שלה, אתם מוזמנים לדלג לזמן 5:45 כדי לראות את התגובה של השניים כשהם מגלים את הצעצוע החדש שלהם.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...