פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אירועי חברה: רעיונות לתוכן איכותי

הדרך לגבש את העובדים, להודיע על מוצר או שירות חדש ולחגוג עם הלקוחות והספקים, עובר באירוע חברה. התוכן שבאירוע יקבע את מידת ההתרגשות של המשתתפים, את הזיכרון שיישאר אצלם ואת הרושם שנצליח לעשות. מכאן אנחנו יכולים להבין כי הקונספט והתוכן חשובים מכל ובכתבה זו ריכזנו מספר רעיונות לתוכן איכותי לאירועי חברה.

"אירועי חברה זו הפקה מתוזמרת היטב, וככל שהתוכן יהיה ייחודי יותר ובקונספט חדשני יותר כך האירוע יהיה בלתי נשכח וחווייתי יותר" כך אומרת לנו חני, הבעלים של פרוצי' הפקות, מי שאמונה כבר מעל 15 שנה על הפקות בלתי נשכחות של אירועי חברה, לחברות המובילות במשק (למידע נוסף על אירועי חברה).

קרדיט: אודי פורטל עבור פרוצ'י הפקות

אז הנה מספר קונספטים ורעיונות להפקות של אירוע חברה מגבש וחוויתי:

גיבוש במשחק וקריוקי

כדי להחליט מה יהיה התוכן של האירוע יש להחליט קודם כל על המטרה שלו. גיבוש הצוות דרך אירוע חברה חשוב מאין כמותו. הוא מסייע לשפר את האווירה במקום העבודה, מחבר בין האנשים ומעביר את התחושה שחשבנו עליהם.

תוכן מגבש מתאים לקבוצות קטנות יחסית ויכול לכלול משחקי חברה שונים שיהיו מונחים על ידי איש מקצוע. אפשרות נוספת היא ליצור ערב קריוקי ולתת לכולם לשיר, להשתחרר ולהרגיש הכי נינוחים. כמובן, אנחנו לא משאירים את המשתתפים ללא הנחייה אלא יוצרים סיפור שלם סביב אירוע שכזה.

על מנת להבטיח את הצלחת האירוע, נבחר את המקום המושלם עבורו, כזה שיאפשר לכולם להגיע בנינוחות ולהשתחרר מיד. נבחר את הפעילויות ומשחקי החברה המתאימים ונדאג שיהיה איש מקצוע מנוסה שיעביר את הפעילות בקלילות, עם חיוך על הפנים וידביק את העובדים במצב רוח טוב.

סדנאות מיוחדות

הרעיון העומד מאחורי אירועי חברה הוא להציע למשתתפים משהו שהם לבד לא יחוו. סדנאות המונחות על ידי אנשי מקצוע שמועברות במקום הנכון, עם אווירה מתאימה ובליווי כיבוד, יעשו עבודה מצוינת. בין היתר אפשר להזמין סדנת ריקוד שתקפיץ את כל המשתתפים. אפשר להזמין סדנאות בתחום העשייה כמו אפיה, הכנת קוקטיילים ואפילו גרפיטי.

ההצלחה של האירוע תלויה ביכולת לבחור את הסדנה הנכונה יחד עם המקום המתאים. לאחר שבחרנו את הנושא המרכזי, עלינו לבנות סביבו את האירוע ובכך לשדרג אותו. נחשוב על ההזמנות שיספרו על האירוע, על הכניסה למקום ועל הפרטים הקטנים שיתלוו לסדנה.

למשל, אם החלטנו לבחור בסדנת אפיה, נדאג להכין מראש סינרים לכל המשתתפים כשאלו יודפסו במיוחד עם שם החברה, משפט מעצים או אפילו יכללו תמונה. המשתתפים יוכלו לקחת את הסינרים הביתה ולהיזכר באירוע המיוחד גם בעוד שנים.

מופע יוצא דופן

ההחלטה על התוכן של האירוע צריכה להתקבל בכובד ראש. יש לנו הזדמנות להעביר מסר למשתתפים, לעבור איתם חוויה ולכן עלינו לפצח את הפעילות הנכונה. אנחנו יכולים להזמין את המשתתפים למופע יוצא דופן כמו מופע סטנד-אפ או מוזיקה.

אפשרות נוספת היא לשלב את המופע כחלק מהאירוע. ישנם שלל מופעים שיכולים להתאים לאירוע החברה אך חשוב לבחור בקפידה ובהתאם לקונספט הכללי והמטרה של האירוע. גם בבחירת המופע, יש לחשוב על האווירה שמסביב, לבחור את המקום בו האירוע יתקיים ולחשוב איך עוד אפשר לשדרג אותו.

גם כאשר המופע הוא במרכז, אנחנו רוצים לחשוב על הכיבוד, על האווירה, על אופן הישיבה ולדאוג שהמוזמנים יתקשרו זה עם זה. התקשורת יכולה להיות לפני המופע או אחריו ואנחנו נדאג שהאווירה לאורך כל הדרך תהיה מושלמת.

יציאה שונה לטבע

הטבע שלנו קסום אך אנחנו יכולים לשדרג כל פעילות שנעשית בחוץ. אירועי חברה יכולים להיום על חוף הים כאשר לרשות המשתתפים יעמדו שלל משחקי חוף ולצידם פעילויות מים. בין היתר אפשר ללמד כיצד לגלוש על גלשן, לצאת לשייט ולעלות על סירת מרוץ.

אירוע מיוחד יכול לכלול פעילות אתגרית כמו טיפוס או ירידה באומגה מעל נהר. הטבע יכול לתת את התפאורה המושלמת, אך אנחנו נוסיף את הטאצ' שלנו. נתחם את האזור בדגלים, נדאג לכיבוד שישלים את האווירה ונוכל להציע גם עיסוי בסוף היום כך שכל המשתתפים יחזרו לביתם רגועים מתמיד.

אירועי חברה בטבע צריכים להיות מונחים ולא רק מפגש בין חברים. אנחנו יכולים לשדרג כל רעיון בעזרת חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר, מסימון השביל דרכו יגיעו המשתתפים ועד למתנה שייקחו איתם הביתה בסוף היום שתזכיר להם את הרגעים הנפלאים לעוד זמן רב.

קונספט מותאם באופן אישי

אחת האפשרויות ליצור תוכן איכותי לאירוע החברה באופן אישי. הקונספט נבנה לאחר הבנת המטרות של החברה. לאחר שנשאל שאלות, נברר פרטים על החברה, נבין מה המסר שהחברה רוצה להעביר, נתחיל לתכנן אירוע יחיד מינו, כזה שאף אחד לא חווה לפני כן.

נפליג בעולם הדמיון, נבחר נושא מיוחד ולאחר מכן נבנה סביבו את כל האירוע. בין היתר נוכל לצלול אל עולם הספרים להכניס את כולם לתוכו. נוכל להיכנס לתוך סרט, לקשט את האזור וליצור תכנים שיהיו קשורים אליו. נוכל גם לנסוע בזמן וליצור אירוע בקונספט עתידני או להפך, לחזור לימי הביניים.

ההצלחה של אירועי קונספט טמונה בפרטים הקטנים. יצירת הזמנה שתעביר את האווירה הנכונה, קישוט כל האזור בצורה מקצועי ומרשימה וכמובן, בחירת פעילויות הקשורות לקונספט הנבחר. כל אלה הם דברים שאנחנו חושבים עליהם, מתכננים ודואגים שהמשתתפים באירוע יכנסו לעולם חדש, יוצא דופן ושיגרום להם להגיד "WOW".

מקווים שקיבלתם ערך רב מהכתבה, אנו מזמינים אתכם להמשיך לעיין בכתבות ופוסטים מרתקים נוספים כאן בקישור.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...