פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

למה להזמין ניקוי צואת יונים מחברת סטופ יונים

אחת הבעיות הכי גדולות של יונים זו לשלשת היונים. הלשלשת בעייתית גם מבחינה אסתטית וגם מבחינה בריאותית עבור האדם. בתוך הלשלשת יש מזיקים קטנים המעבירים מחלות וגם קרציוני יונים שחודרות את העור ומייצרות גרד רציני ולא נעים. על מנת להיפטר מהיונים ולא לחוות את התופעות הללו, עליכם להזמין וכמה שיותר מהר, שירות ניקוי צואה של יונים.

Credit: Freepik

למה חשוב לנקות את לשלשת היונים כאשר מבצעים הרחקת יונים?

אז כבר הבנתם שהלשלשת לא טובה לאדם בשום צורה, אך כדאי גם לדעת שאם החלטתם להשאיר אותה, סביר שלא תצליחו להיפטר מהיונים. באמצעות ריח הלשלשת היונים זוכרות לאן להגיע וכך הן עפות ושבות אל האזורים שהתבייתו בהם סביב הבית שלכם. ניקוי צואת יונים לפני הרחקת יונים היא דבר מחייב ויש לבצע זאת באופן מקצועי.

האם מומלץ לנקות את הלשלשת באופן עצמאי?

ניקוי לשלשת יונים באופן עצמאי מסוכנת עבורכם כי אתם עלולים להידבק בכיני יונים. כמו כן, לשלשת יונים שהתיישנה, מייצרת כתמים קשים שלא תמיד ניתנים להסרה. על אף הקשיים הללו בניקוי הלשלשת, חברות הרחקת יונים רבות לא מבצעות שירות כזה ולפני שהם מגיעים לביצוע ההרחקה הן מבקשות מבעלי הבית לנקות את הלשלשת בעצמם. כמו כן, במידה ובעלי הבית לא ניקו את הלשלשת, עדיין החברה מתקינה את הפריטים שאמורים להרחיק את היונים, אך כמובן שהיונים יחזרו על אף הניסיון להרחיק אותן כי הן עוקבות אחר ריח הלשלשת.

שירות ניקוי לשלשת מקצועי לפני הרחקה

חברת סטופ יונים מעניקה ללקוחותיה שירות של ניקוי הלשלשת לפני יצירת פתרון הרחקה יעיל לצמיתות. החברה מבצעת זיהוי המקומות שבהם קיימת הלשלשת ומבצעת ניקוי יסודי וחיטוי באמצעות לחץ מים בינוני שמוריד את כתמי הלשלשת הקשים ביותר. כמובן שאת כל התהליך החברה מבצעת רק לאחר שהמרחיק עטה על גופו סרבל עבודה, כפפות ומסיכה שאליהם החיידקים לא יכולים לחדור.

שירותי ניקוי של מסתור הכביסה

ניקוי מסתור כביסה מלשלשת יונים הוא החלק הקשה ביותר. מסתור הכביסה הוא כוך עמוק וצפוף ועל המרחיק לרדת לתוכו על מנת לבצע ניקוי יסודי. מסתור הכביסה הוא גם המקום שבו היונים בדרך כלל בונות קיני יונים ולעיתים יש בו ביצים שלמות או חלילה ביצים שהאפרוח בקע מהביצה ולא שרד. במצבים אלו יכול להיות שיהיו במסתור הכביסה גם תולעים ולכן זה מצריך ניקיון וחיטוי יסודיים ומקצועיים.

מה עושה המרחיק לאחר ביצוע הניקיון?

לאחר ביצוע הניקיון, זה הזמן שבו המרחיק של סטופ יונים יתאים עבורכם את הפתרון היעל ביותר להרחקת היונים. אם הלשלשת הייתה במסתור הכביסה, הוא יניח רשת שלא מאפשרת ליונים להיכנס שוב. אם מדובר בלשלשת על אדן החלון, הוא יניח דוקרני מתכת שלא יאפשרו ליונה לנחות שם. אם היונים מתבייתות על המרזבים והגדרות, הוא יניח קפיץ סלילי ואם מדובר בגג הרעפים, הוא יניח פסי הלם חשמליים. המטרה בשורה התחתונה היא לא לפגוע ביונה, אלא להפריע לה כך שלא תרצה לחזור ותוותר על האזור סביב הבית שלכם.

יש לכם לשלשת יונים במרפסת או בגג? לחצו כאן והזמינו ניקוי צואת יונים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...