נוחות והיגיינה בקלות וללא מבוכה

שמירה על ההיגיינה אינה מובנת מאליה החל בגיל מסוים שבו הגוף מושפע מהגיל המתקדם ומהליקויים שהוא מביא עמו. גברים ונשים כאחד מתקשים לפעמים להסתגל לשינויים בתפקוד הגוף משום שהפירוש הוא אחד – מגבלות על ניהול חיי שגרה תקינים ללא מבוכה.

הבעיה של שליטה בסוגרים מחייבת לא פעם מציאת פתרונות בריחת שתן הרבה לפני שמגיעים לגיל השלישי וזה נכון לגברים ולנשים כאחד. לא מעט אנשים מוצאים שהשמירה על היגיינה הופכת להיות מורכבת יותר כאשר יש קושי בשליטה על השלפוחית ודרכי השתן וזה מחייב היערכות חדשה.

זה קשה במיוחד לאנשים פעילים מאוד שממשיכים לעבוד, להתאמן, לטייל ולצאת לבלות וחייבים לקבל שכבת הגנה גם כשהם יוצאים מהבית וגם כשהם נמצאים בו.

הנוחות והאסתטיקה של פתרונות לבריחת שתן

החשיבות של פתרונות לברית שתן שמתאימים גם לאנשים פעילים היא בכך שהם צריכים מוצרי ספיגה נוחים שאפשר ללבוש מתחת לבגדים מבלי שיבלטו ויסגירו את קיומם. זה נכון לגבי פדים מיוחדים לבריחת שתן לנשים כמו גם תחתונים סופגים או סוגי חיתולים למבוגרים שמשתמשים בהם במשך כל שעות היום.

מוצרים אלה מיוצרים כך שהם מעוצבים על פי מבנה הגוף ובמידות שונות, כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו את הדגם שמתאים לו ומרגיש הכי נוח על גופו. זה עוזר מאוד לתחושת הביטחון העצמי, מונע תאונות והכי חשוב – נוח להחלפה וללבישה בקלות בכל מקום מחוץ לבית. זה נוח לשימוש גם עבור מבוגרים סיעודיים שאינם יכולים לעשות זאת בעצמם ונעזרים במטפלים סיעודיים שמחליפים להם את החיתולים.

מוצרים איכותיים מחומרים מתקדמים

פתרונות בריחת שתן מצטיינים היום בכמה תכונות שחשבו עליהן מראש כאשר פיתוח את החיתולים והתחתונים הסופגים למיניהם. הם עשויים מחומר נעים לגוף שהוא חזק מספיק כדי להחזיק נוזלים וכדי לא להיקרע, אבל גם מספיק קלי משקל כדי לא להכביד על הגוף.

הם חזקים מאוד וכוללים חומרים שסופגים את הנוזלים והופכים בכך לג’ל שכולא אותם ולא נותן להם לזלוג החוצה ובכך גם שומרים על העור יבש ללא גירויים מהשתן ומהלחות וגם מונעים דליפת ריחות לא נעימים מהחיתול.

פדים וסדיניות לכל מצב ובכל גיל

במוצרי הספיגה החומרים עצמם ידידותיים ואינם מזיקים או גורמים לרגישויות ולאלרגיה אליהם והם בטוחים לשימוש במיוחד באזורים האינטימיים, כך שאפילו כמה שעות על הגוף אינן גורמות לבעיית היגיינה ובריאות.

הפתרונות שמוצעים יכולים לשמש אותם גם כתוספת מתחת לבגדים כמו פדים או תחתונים סופגים וגם כפתרונות למיטה כמו סדיניות חד פעמיות. לנשים שמגיעות לגיל המעבר התופעה הזאת מוכרת ואז אין ברירה אלא להיעזר בסיוע נוסף.

הפדים שנועדו לספוג בריחת שתן מתוכננים ומיוצרים כך שלא יפריעו לפעילות הרגילה ויספקו הגנה מוחלטת וביטחון עצמי לכל אחת שמחפשת זאת. נוסף על כך, סדיניות חד פעמיות שאפשר לפרוש על המיטה או על כל כיסא או כורסה מוסיפות הגנה ותחושת נוחות לכל אחת.

איפארמה לכל גיל ובכל שעה

איפארמה היא חנות אונליין לציוד רפואי, בית מרקחת ומוצרים לגיל השלישי לרווחת הלקוחות בכל גיל ובמיוחד במצבים סיעודיים ורפואיים שמחייבים ציוד נלווה ומוצרי איכות חיים כמו מוצרים ספיגה וציוד עזר. המוצרים מגיעים עד הבית במשלוחים לכל רחבי הארץ.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק