פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לא מוותרים על קפה? כל הסיבות לקנות מכונת קפה

מאת עומר גלעדי  – אתר www.finder.co.il

הישראלי הממוצע שותה כשלוש כוסות קפה ביום. אם גם אתם מכורים לקפה של הבוקר, ונמאס לכם להתפשר על מקינטה או כוס של קפה נמס בימי שבת בבוקר – חשוב שתדעו שמכונת קפה עשויה להיות פתרון נכון מכל בחינה: גם בחיסכון כסף בטווח הארוך, גם בפינוק של הבוקר (ובמיוחד בימים שבהם אתם לא בעבודה), וגם פתרון נהדר לאירוח בסטייל. למה כדאי לכם להשקיע במכונת קפה?

Credit: Freepik

הריח של קפה טחון על הבוקר

אולי אתם מאלה ששותים כוס קטנה של נס קפה בבוקר ואז מתפנקים בכוס קפה הפוך טובה ועשירה בקצף חלב בבית הקפה שליד המשרד. כדאי לדעת שכוס קפה הפוך איכותי, מלא טעמים וארומות, שאתם מכינים בבית תעלה לכם בחישוב ממוצע בין שקל לשני שקלים, כולל את עלות הקפה, החלב, והחשמל שבהפעלת המכונה.

בחישוב מהיר אפשר לגלות כי אם אתם משלמים 14 ₪ ב – 20 פעמים בחודש על כוס קפה הפוך איכותי שאתם קונים בבית קפה, תוגלו לחסוך בחודש 240 ₪ על הכנת הקפה בבית, וכבר בשנה הראשונה לכסות את עלות המכונה, גם אם תתפנקו במכונה טובה ואיכותית. מכונות קפה חדשות וטובות טוחנות את הקפה באופן אוטומטי לפני שהן מכינות אותו, מקציפות את החלב ובלחיצה על מספר כפתורים – אתם יכולים לקבל את הקפה שלכם בדיוק כמו שאתם אוהבים אותו, ועוד להרוויח על זה כסף.

עניין של אקולוגיה

ברור שכוס קפה לקחת בבית הקפה השכונתי היא פחות ידידותית לכדור הארץ ביחס לכוס קפה שאתם מכינים בבית, מפולים שהגיעו ארוזים ובכוס רב פעמית.

קפה הפוך הוא הרבה יותר בריא מקפה נמס

ההבדל בין ספל של קפה נמס שאתם אולי שותים בלית ברירה כשאין לכם מכונת קפה לבין קפה הפוך איכותי מפולים קלויים, הוא שהקפה הנמס, כשמו כן הוא, נמס במים הרותחים ואתם צורכים אותו. זאת, בניגוד לקפה הפוך שבו המים מחלחלים דרך גרגירי הקפה – אולם גרגירי הקפה נותרים מחוץ לכוס שלכם. כך, צריכת קפה הפוך היא בריאה יותר.

בצריכת קפה מתונה יש לו שפע של יתרונות בריאותיים: הוא נוגד חמצון חזק, אנטי סרטני, הוא משפר את חילוף החומרים ומונע התפתחות של סוכרת, ועוד. אם תשתו קפה הפוך ותשאירו את פולי הקפה עצמם מחוץ לכוס – תשפרו את היתרונות הבריאותיים של הקפה שלכם, לצד ההנאה הגדולה מכל לגימה.

אוהבים לארח?

מי שמארחים עשויים לגלות שמכונת קפה הופכת להיות מגולות הכותרת של האירוח שלהם, עם כוס טובה של אספרסו מפולים איכותיים בסוף הארוחה. אם אתם מארחים הרבה כדאי לקחת זאת בחשבון בבחירת מכונת הקפה שלכם: העדיפו מכונת קפה בעלת היכולת לשמור על לחץ גבוה להכנת מספר כוסות קפה ברצף.

איך בוחרים מכונת קפה איכותית?

את כל היתרונות הנהדרים שמגיעים עם היכולת להכין כוס נהדרת של קפה הפוך בבית, תוכלו להרוויח לעצמכם אם רק תבחרו מכונת קפה איכותית ומתאימה שתאפשר לכם להכין בעצמכם את ההפוך שלכם. בחרו מכונת קפה בקיבולת שמתאימה לצרכים שלכם, תוכלו לבחור בין מכונת קפה שפועלת בעזרת קפסולות לבין מכונת קפה המאפשרת שימוש בפולי קפה, טחונים או שלמים (מכונות קפה שטוחנות את הקפה במהלך הכנת המשקה). מכונות קפה חכמות מאפשרות פעולה אוטומטית שמקלה מאוד על מלאכת הכנת הקפה ומאפשרת ממש הכנת קפה בלחיצת כפתור. אל תוותרו על יכולת הקצפה איכותית, שתאפשר לכם לקבל את אותו קצף חלב חם ומפנק שאפשר לפסל בו צורות – ממש כמו בבתי הקפה הכי שווים בעולם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...