הפרסומת הזאת תגרום לכם להיזכר באהבת הנעורים שלכם

הקיץ אוטוטו מגיע, והנה, זה הזמן המושלם להעלות את בגדי החורף למדף העליון בארון, לתכנן תכניות לחופשת הקיץ, להכין את בגדי הים, להסתפר קצר,  וכמובן, אם אתם בני פחות משמונה עשרה, לפנטז על אהבת נעורים של סוף הקיץ. ערימת השטויות שכתבנו כאן כעת היא בסה”כ הקדמה מתבקשת לפרסומת החדשה של קוקה קולה, פרסומת שעוד לא פורסמה רשמית על ידי החברה, אך עלתה לרשת על ידי כמה ערוצים שונים בהם נכתב כי מדובר בפרסומת שעתידה לעלות לשידור במהלך משחקי הפלייאוף של ליגת ה- NBA  שמתקיימים בימים אלו.

בלי להיות צינים, הפרסומת של קוקה קולה מקסימה. היא מציגה זוג צעירים, נער ונערה הנראים כבני 15-16, המבלים עם חבריהם בפארק השעשועים Six Flags בניו יורק. כשאט אט מתפתח ביניהם סוג של קראש נוערים תמים וטהור שהולך ומפתחת עם התקדמות הסרטון. השניים נראים מבויישים, מתפדחים מעט, מנסים להתקרב זה לזה מבלי להביך את עצמם. פה נגיעה, שם מבט, בהלה רגעית, חיוך רחב, אושר עילאי.

קוקה קולה אהבת נעורים

הפרסומת עשויה היטב הן מבחינת הצילום שיוצר אוירה קסומה של אהבת קיץ, והן מבחינת התסריט התמים שמצליח לפרוט על מיתרי הלב, ולגרום לכל מי שצופה בפרסומת להיזכר באהבת נעוריו, זאת הנמוכה עם הצמה, ההיא עם השיער הארוך, השכנה עם הגשר בשיניים, ההיא מהכיתה המקבילה עם המבט ההוא בעיניים. העובדה שאהבת הנעורים הזו לא מתממשת לכדי נשיקה או אקט מיני כלשהו רק מחדדת את התמימות והקסם בפרסומת, וגורמת לצופה, גם אם הוא כבר נשוי, להתגעגע לימי אהבת הנעורים.

הפרסומת, היא חלק מהקמפיין האחרון של קוקה קולה במסגרתו היא מנסה לפנות לקהל יעד צעיר באמצעות הרשתות החברתיות והמובייל.


לייק לפטריה בפייסבוק