קמפיין מדליק: פוסטר הקסמים של מרפאת השיניים

מרפאות שיניים הם ללא צל של ספק, מהמקומות השנואים ביותר על הגלובוס. נדיר למצוא אדם שמבסוט מהביקור הצפוי שלו אצל רופא השיניים ונדיר אפילו יותר למצוא אדם מבסוט אחרי הביקור שלו במרפאה. לכן, אם נניח יש בבעלותכם מרפאת שיניים ואתם רוצים לשווק אותה כראוי ולגרום לקהל הרחב להגיע ולפקוד את המרפאה שלכם, עליכם לחשוב בצורה יצירתית במיוחד.

מרפאת השיניים Hammaspeikko, היא מרפאת שיניים חדשה שנפתחה לאחרונה בפינלדנד. על מנת לגרום לציבור להכיר את המרפאה החדשה ולפקוד אותה, ניסו בעלי המרפאה בשיתוף עם משרד הפרסום מקאן הלסינקי ליצור קמפיין ייחודי ויצירתי שכמותו עדין לא נראה. כנראה שהשילוב בין שיניים בריאות למוחות יצירתיים הוא מוצלח במיוחד, שכן תוצאת סיעור המוחות הזה הייתה קמפיין פוסטרים-פוגשים-מובייל מגניב ומקורי במיוחד.

לפני אחרי מרפאת שיניים

הפוסטר המיוחד נתלה ברחבי העיר, כשעליו תמונה של קוף מחייך וחושף שיניים כשמעליו מופע הכיתוב “Before” (לפני). הסוד הגדול שמחביא מאחוריו הפוסטר מתגלה כאשר הצופים בפוסטר ממלאים אחר ההוראות הכתובות עליו ומצלמים אותו בעזרת הנייד שלהם יחד עם תאורת פלאש. התמונה המתקבלת בנייד חשפה כיתוב חדש על הפוסטר שלא ניתן היה להבחין בו לפני צילום התמונה (כפי שניתן לראות כאן למטה בצילום) וכמובן, את שיניו הנקיות של הקוף שעבר הלבנת שיניים. הלקוחות שהגיעו למרפאת השיניים והציגו את התמונה שצילמו זכו להנחה בבדיקה או בטיפול השיניים.

לפני אחרי מרפאת שיניים אחרי

מדובר בקמפיין מקורי ומגניב לגמרי, שהצליח למשוך תשומת לב ברשת ובעיקר להעלות את המרפאה על מפת מרפאות השיניים המקומיות בפינלנד, על ידי הגדלה של כמות הלקוחות שהגיעו לבקר במרפאה. נהדר! צפו בסרטון המציג את הקמפיין.


לייק לפטריה בפייסבוק