קוקה קולה משתפת פעולה עם ‘ספוטיפיי’ בקמפיין עולמי חדש ומגניב

אחרי קמפיין השמות הטורדני, קוקה קולה מגיחה עם מעללים חדשים. ענקית המשקאות השקיעה בספוטיפיי בעקבות מסע גיוס כספים חדש של שירות המוסיקה המקוון, ששוויו מוערך כעת  בכ-3 מיליארד דולר. ספוטיפיי הצליחה לגייס כ- 100 מיליון דולר ממשקיעים חדשים, כאשר קוקה קולה תרמה “רק” כ-10% מהסכום.

עכשיו, הם גם יוצאים בעיצוב חדש לפחיות של קוקה קולה, דיאט קולה וקולה זירו – פחיות דקות וגבוהות במיתוג של ספוטיפיי, בתוספת הכיתוב: “visit coca-cola.com/placelists”. יעני, בואו לבקר באתר שלנו.

אם באמת מזיזים את התחת של העכבר ומבקרים בפלייס-ליסט (משחק מילים משעשע של PLAYLIST  ו- PLACES ), מגיעים למסך שמזמין אתכם לשלב את המוזיקה שאתם שומעים עם המקומות שאתם וחבריכם אוהבים להיות בהם. כמובן שצריך להיות מנויים על השירות של ספוטיפיי. מה שאגב, לא יכול לקרות אם אתם תושבי ישראל, עדיין.

אז איך זה יעבוד? האפליקציה מציגה מפה אדומה של העולם, שעליה יש טאגים המסמנים מקומות שונים. כשלוחצים על הטאגים – הם מעבירים אתכם לשמוע שירים ספציפיים שאנשים שתייגו את עצמם בפלייס-ליסט לפני זה –  שומעים במקומות האלה.

עוד דבר די מגניב שהולך לקרות עם הפחיות האלה, הוא שילוב של Augmented Reality (מציאות מועשרת) בכל הסיפור. בעזרת אפליקציית האוגמנטד “בליפר”, יתאפשר לצרכנים להגיע לשירים נוספים בעזרת צילום הפחית בסמארטפון שלהם. ללא ספק – אם יש דבר שקוקה קולה טובה בו אפילו יותר מלנקות חלודה ממשאיות, זה להמציא את הגלגל בכל פעם מחדש.

לייק לפטריה בפייסבוק