נוי אלוש ברימיקס משעשע לתקרית “אתה לא תפריע לי” של לימור לבנת

אם אתם חובבי ספורט, וגם אם לא, סביר להניח שלא יכלתם להתחמק אתמול ממופע האימים של שרת התרבות והספורט לימור לבנת במהלך מסיבת העיתונאים במסגרתה פורסמו לראשונה מסקנות ועדת זליכה, הוועדה שבדקה את התנהלות הדרג הניהול (ההתאחדות לכדורגל) בכדורגל הישראלי.

במהלך מסיבת העיתונאים התפתח עימות בין השרה לבנת לכתב עיתון הארץ משה בוקר, שביקש לשאול את לבנת שאלה שלא הייתה כל כך קשורה לסיבת ההתכנסות, ובתגובה זכה לעקיצה מצד השרה, שגררה ויכוח מילולי ממנו נזכור בעיקר את העובדה שלבנת קראה לעבר בוקר 14 פעמים ברצף “אתה לא תפריע לי”.


העימות בין השניים מתבסס על היסטוריה ארוכת שנים בה בוקר נוהג לבקר באופן קבוע בטורים שלו בהארץ את התנהלותה של לבנת, בעוד האחרונה ורבים אחרים טוענים שבוקר מייצג את האינטרסים של ההתאחדות, מעולם לא כתב מילה רעה על אבי לוזון, או מי ממנהלי ההתאחדות.

בכל אופן, כמו בכל פעם שאירוע ביזארי מהסוג הזה מתרחש, הגיח נוי אלוש לקדמת הבמה ויצר רימיקס משעשע בכיכובה של לבנת, רימיקס שכמובן עונה לשם “אל תפריע לי”. למען האמת, גם הסרטון המקורי יכול להוות מעין רימיקס בפני עצמו, ולנוי אלוש לא נדרשה עבודה רבה מדי. התוצאה משעשעת והיא כאן לפניכם.

לייק לפטריה בפייסבוק