פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ההמצאה הגאונית שתשעשע את הכלב שלכם בזמן שאתם לא בבית

גל מי שמגדל בביתו כלב, מכיר את ההרגשה הלא נעימה הזאת כשאנחנו נאלצים לצאת מהבית לסידורי היום יום שלנו ולהשאיר את החברים המתוקים שלנו לבדם למשך שעות ארוכות, בהן הם מנסים להעסיק את עצמם בדרכים שונות ומשונות, ביניהם נסיון להשמיד כל חפץ אפשרי שנקרה בדרכם (במקרה של גורים), או לחילופין, נסיון לנפץ את שיא העולם בשינה רצופה.

מוצר חדש ומבריק בשם CleverPet הוא ללא ספק אחת המצאות היותר חכמות ומגניבות בהן נתקלנו לאחרונה, והוא מתיימר להפוך את הכלב שלכם לחכם יותר ולמשועשע יותר בזמן שאתם לא נמצאים בבית, וכל זה תחת פיקוח מלא שלכם הבעלים, כך שכולם יוצאים מרוצים.

מדובר במכשיר שמזכיר את משחק הילדים העתיק סיימון, וכולל שלושה כפתורים עם אורות בצבעים מתחלפים, כשאר לחיצה עליהם בסדר הנכון משחררת צלחת קטנה עם ממתק או אוכל עבור הכלב. תחילה מציע המכשיר ממתק "בחינם" עבור הכלב, אך בהמשך, דרגת הקושי עולה, והכלב נדרש לבצע סדרת פעולות רציפה שרק אם יבצע אותה כהלכה, וילחץ על הכפתורים על פי הסדר הנדרש, יזכה לקבל שוב אוכל מהמכשיר. כך הופכת ארוחת הבוקר של הכלב שלכם למשחק ארוך ומתמשך שישמור אותו עירני ומהופנט, ויגרום לו להינות הרבה יותר מהמנה שלו.


מעבר לעובדה שמכשיר כזה יכול להעסיק את הכלב במשך שעות, הקסם האמיתי טמון בכך שהמשחק הזה מקושר לאפליקציה תואמת, באמצעותה יכול הבעלים לקבוע, גם אם הוא לא בבית, מתי יפעל המשחק ואת דרגת הקושי בה הוא רוצה לאתגר את כלבו. בנוסף, מאפשרת האפליקציה לבעלים לקבל נתונים על אחוזי ההצלחה של כלב, מידע סטטיסטי על התקדמות תהליך הלמידה שלו, וכמה ממתקים חולקו לכלב.

המכשיר מוצג כעת בקמפיין מימון באתר KickStarter והצליח לגייס תוך זמן קצר עשרות אלפי דולרים, כשהמטרה היא 100 אלף דולר ליצור היחידות הראשונות. התענוג הזה אגב, מסתמן כלא זול במיוחד, ויעלה בסביבות ה-250 דולרים. תמיכה בקמפיין תאפשר לכם לשים את הידיים על אחת היחידות הראשונות במחיר נמוך פי 2, כ-150 דולרים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...