פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה ביצע את אותו קטע ריקוד במשך 100 ימים רצופים והתוצאה פשוט קורעת!

יש אנשים שלא יודעים לרקוד. לכאורה, מדובר בבעיה עם פוטנציאל מביך, אך בפועל, דווקא אלה מאיתנו שלא נולדו עם יכולת לעמוד בקצב ולייצר תנועות ריקוד הגיוניות, עשויים להפוך למסמר הערב בזכות חוסר הכישרון המופלא שלהם.

גם הבחור המשעשע הזה לא ניחן ביכולות ריקוד פנומנליות ולמרות זאת, יצר את הסרטון המצחיק הבא, בו הוא מבצע את אותו קטע ריקוד מטופש בחדר ביתו במשך מאה ימים רצופים, בסרטון טיים לאפס מעולה וערוך בצורה מצויינת, כך שהדבר היחיד שמשתנה מדי יום הוא רק הלבוש ואילו התנועות עצמן נראות אציפות.


הסרטון  הזה, שעלה לאוויר הרשת לפני 3 ימים, הצליח לצבור כמות מתיעה במיוחד של מעל 2 מיליון צפיות והפך לסוג של להיט ויראלי. משתמש היוטיוב שמוכר רק בכינוי של ערוץ היוטיוב שלו ProjectOneLife מבצע את קטע הריקוד לצלילי השיר  Canned Heat של ג’מירוקוואי, מה שמוסיף לקסם שלו.

אגב, אם אתם תוהים מה גרם לאותו בחור ליצור את הקטע הזה, ההסבר הוא פשוט. הבחור הזה מחזיק בחדרו “דלי משאלות” אליו הוא משליך פתקים עם משאלות שהוא רוצה להגשים. משום מה, לרקוד במשך 100 ימים רצופים הייתה אחת מהמשאלות הללו, וכנראה שבעתיד נזכה לראות עוד סרטונים מטופשים מבית היוצר שלו, בהנחה שגם שאר המשאלות שלו משוגעות ומקוריות כמו זאת.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...