נאור גולדברג: ניקיון בעידן הטכנולוגיה

בתחילת המילניום החיים שלנו השתנו. בזכות הפיתוחים הטכנולוגיים שהומצאו בקצב מהיר מאי פעם, גאדג’טים חדשים פותחו, מכשירים משוכללים נבנו וחיינו נעשו קלים מאי פעם – טלפונים ניידים, מכוניות חשמליות, רשתות חברתיות ואפילו מנוע החיפוש גוגל מקלים על חיינו מדי יום ביומו. אם תשאלו את נאור גולדברג, גם בענף הניקיון הביתי והתעשייתי פותחו המצאות חסרות תקדים אשר מקלות באופן משמעותי על חיינו, כמו רובוטי ניקיון ביתיים, שואבי אבק עוצמתיים מפיצי ריח חשמליים ואפילו מכשירי טיהור וחיטוי אוויר, אשר מסייעים לנו לנשום אוויר נקי יותר.

על אף שענף הניקיון עודנו נחשב מסורתי והחידושים הטכנולוגיים עוד לא חדרו אליו לחלוטין, ישנם קולות חדשים בענף אשר מציעים פתרונות חדשניים, כמו חברת הראשון בניקיון בניצוחו של נאור גולדברג, אשר נחשבת לחברת ניקיון פורצת דרך. נאור גולדברג בעת הקמת החברה חרט על דגלו את נושא החדשנות והיעילות, ולכן חברת הראשון בניקיון מקפידה לשלב בעבודתה אמצעים ייחודיים אשר מסייעים לייעול ושיפור העבודה ותוצאותיה.

Credit: Freepik

נאור גולדברג: רובוטים לניקיון – לפרוץ את כל הגבולות

אם בעבר ניקיון היה מורכב מפעולות כמו טאטוא, שטיפה וניגוב בלבד, היום בזכות המצאות חדשניות כמו רובוטים חכמים ומכונות משוכללות ניתן לבצע ניקיון יסודי בהרבה, במינימום זמן ומאמץ. רובוטי הניקיון יוכלו לשאוב את הרצפה באופן עצמאי, תוך מיפוי השטח הרלוונטי הן מבחינה טופוגרפית והן מבחינת מכשולים וחפצים הנמצאים בדרך, ולבצע עבודה יסודית וזריזה מבלי לאמץ, כמו גם לשטוף את השטח לאחר מכן, ולהקל באופן משמעותי על עובדי הניקיון.

בזכות יכולת המיפוי החדשנית של הרובוטים, תוכלו להיות בטוחים כי לא מתפספסת אף פינה ולא ימצאו שלוליות מלאות במים אשר מהוות סכנת החלקה לעוברים ושבים במשרד. חברת הראשון בניקיון בהנהלת נאור גולדברג היא אחת מחברות הניקיון הראשונות אשר הכניסו לשגרת העבודה שלהם את הפיתוחים הטכנולוגיים החדשים ביותר בתחום הניקיון על מנת לייעל את העבודה, לשפר את התוצאות ולסייע לעובדי הניקיון בעובדים בחברה המנוהלת על ידי נאור גולדברג.

נאור גולדברג: לנשום אוויר נקי

כחלק מההשקפה של נאור גולדברג, בעל חברת הראשון בניקיון, ניקיון אמיתי ויסודי מורגש גם בנשימה עמוקה של אוויר נקי. אם בעבר לא היו דרכים יעילות ונוחות לאוורר את המשרד מבלי להתפשר על טמפרטורה נוחה וריח נעים, היום המצב שונה בתכלית.

כחלק משירותי חברת הראשון בניקיון בבעלות נאור גולדברג, החברה מציעה ללקוחותיה לרכוש מכשירי אוורור ייחודיים אשר מנקים ומחטאים את האוויר אותו אנו נושמים במשרד באמצעות טכנולוגיה חדשנית. בסופו של יום, אנו נמצאים במשרד ועובדים במשך 9 שעות תמימות מידי יום, ולכן עלינו להפוך את סביבת העבודה לבריאה, נקייה ונעימה ככל האפשר.

נאור גולדברג: לקבל את כל השירותים המתקדמים במקום אחד

בסופו של יום, הרבה יותר נוח לנו, כבעלי עסקים ובכלל כאנשים עובדים ועסוקים, לקבל שירות מגוף אחד מקצועי אשר מציע את כל הפתרונות הרלוונטיים בעבורנו במקום להתפזר בין עשרות נותני שירות בודדים. על פי תפיסה זו נאור גולדברג בנה את החברה שבבעלותו, הראשון בניקיון, אשר מציעה את כל שירותי הניקיון, כמו גם השמה בתחום ואף שירותי ריענון חללים, על מנת להעניק ללקוחותיו את כל הפתרונות החשובים במקום אחד, תוך שמירה על יעילות, זמינות ומקצועיות.

בנוסף, צוות חברת הראשון בניקיון, כמו גם נאור גולדברג העומד בראשה, מקפידים על שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל לקוח ולקוח, תמיד שמחים לשמוע הצעות לייעול ושיפור, מקשיבים לתלונות במידה ויש ופותרים את הבעיות באופן מיידי , מבלי להתחמק או לתרץ.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק