פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האישה הזו ערכה "מסיבת פרידה" לחזה שלה לפני הניתוח להסרתו (וידאו)

קליירה הרמנט, שדרנית טלויזיה בת 27 מאנגליה שאיבדה אמא ואחות כתוצאה מסרטן השד, גילתה לאחרונה שגם אצלה קיים הגן שמגביר באופן משמעותי את הסיכויים לחלות במחלה הנוראית.

לאחר מחשבות רבות בנושא קיבלה הרמנט החלטה אמיצה לעבור הליך להסרת החזה והחלפתו בשתלים מלאכותיים. למרות הקושי והעצב הרב, קליירה לא נתנה למהלך הזה שבחרה להכניס אותה לדיכאון ואת הזמן שנותר לה עד למועד הניתוח המתוכנן, היא החליטה לנצל כדי לארגן "מסיבת פרידה" מהחזה שלה, וכל הגולשםי מוזמנים. הסרטון שיצרה כחלק מההתמודדות שלה עם המצב מסביר בצורה קומית למה "ציצים זה דבר טוב" באמצעות כמה נקודות  שקשה להתווכח איתן.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

בבלוג שלה  מספרת קליירה על חייה וההליך שהיא עומדת לעבור, וכמו כן יוצרת סרטונים כנים בהם היא פותחת את ליבה על הניסיון המר שחוותה המשפחה שלה עם המחלה האיומה הזו. בנוסף, היא מתחזקת פרופיל אינסטגרם פרובוקטיבי למדי, בו החזה שלה הוא הכוכב האמיתי.

היא מספרת שהיא רוצה לשתף את הסיפור שלה עם כמה שיותר אנשים, בתקווה שגם הם יצליחו להתמודד עם הפחדים שלהם בצורה רציונלית וכך יוכלו לתפוס בחזרה שליטה על החיים. כל זה על מנת להגיע למקום של השלמה עם ההחלטה שלה.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...