פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרסומת הסטופ-מושן הזו פשוט נהדרת

עורץ היוטיוב PES Films ידוע בסיכולת המופלאה שלו לייצר סרטוני סטופ מושן מגניבים, יצירתיים ומגה ויראלים. אתם ודאי זוכרים את המדריך להכנת פסטה המעולה, וגם את “אבוקדו טרי“, סרטון נהדר שהפך לסרטון הקצר ביותר אי פעם שהיה מועמד לפרס האוסקר.

סרטון פרסומת חדש שעלה לרשת לפני כיומיים, ממחיש שוב באמצעות סטופ-מושן את יכולות הקריאייטיב הנפלאות של PES, כאשר הוא מציג חדר במלון, כשעל המיטה הממוקמת בו המשמשת כמטאפורה לים, שטים להנאתם שני ברבורים שעשויים משתי מגבות. הברבורים נעים במעין ריקוד חושני על מצעי המיטה, עד שהם ניצבים זה מול זו ויוצרים צורת לב רומנטית. בדיוק כשנראה כי זאת הולכת להיות עוד פרסומת שמאלצית לבית מלון כלשהו, צץ משום מקום כריש שעשוי גם הוא מבד, טורף את שני הברבורים, ומשאיר מאחוריהם שלולית דם אדומה.


הפרסומת לועגת כמובן לבתי המלון היקרים והשמאלציים שגובים מכם הון תועפות ובתמורה מסדרים את המגבות שלכם בצורת ברבור, ומטרתה לפרסם את רשת בתי המלון Citize M החדשה הפועלת בטיים סקוור שבניו יורק ובעוד ערים רבות אחרות באירופה. בסוף הפרסומת עולה הכיתוב: “להתראות בתי מלון קלישאתיים, שלום מותרות במחירים הגיוניים” החושף את המסר השייוקי מאחורי הקמפיין.

אגב, באופן דיי מפתיע, מסתבר כי מי שעומד מאחורי ערוץ היוטיוב PES Films היא לחברת הפקה גדולה ומצליחה, אלא בסה,כ בן אדם אחד ויחיד, עם כישרון יוצא דופן.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...