פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המומחים אמרו לבחורה הנכה הזאת שהיא לא תוכל לצלול. מזל שהיא לא הקשיבה להם.

סו אוסטין מרותקת לכיסא גלגלים כבר כמעט 20 שנה. היא איבדה את היכולת ללכת בעקבות מחלה קשה וממושכת וכמעט 20 שנה שהיא נעזרת בכיסא גלגלים בכדי להתנייד. למרות המצב שלה, סו לא נותנת לשום דבר להגביל אותה ואת החלומות שלה, ביניהם החלום לצלול.

הרבה אנשים הרימו גבה כשאוסטין שיתפה אותם ברעיון שלה לייצר כיסא גלגלים מיוחד שיהיה מותאם לצלילה. גם הרופאים שלה המליצו לה לזנוח את הרעיון ההרפתקני ולוותר על החוויה המורכבת כדי לא לפגוע בבריאותה. אלא שסו הייתה נחושה להוכיח לכולם שהיא יכולה לעמוד במטרות שלה, ולעשות את הבלתי ייאמן.

1

תחילה התייעצה אוסטין עם מספר מהנדסים שטענו שרעיון כזה לא יעבוד, ושבתוך המים כסא הגלגלים עלול להיקלע לסחרור ויהיה קשה לשלוט עליו כראוי. גם חוות הדעת הללו לא הטרידו את אוסטין שבסופו של דבר, באמצעות מימון ותמיכה שקיבלה ממספר מומחים בתחום הצלילה, הצליחה לייצר את כא הגלגלים המיוחד, ולהגשים איתו את החלום שלה.

סדרת התמונות הבאה ביחד עם סרטון הוידאו המקסים, מתעדים את רגע הצלילה של סו באמצעות כסא הגלגלים שלה, ומוכיחים שוב, כי אין דבר העומד בפני הרצון.

אוסטין אגב, מרגישה שהיא מייצגת ציבור נרחב של בעלי מוגבלויות המרותקים לכסא גלגלים ונתפשים לרוב על ידי החברה כאנשים מוגבלים ביכולותיהם וחסרי תועלת. לכן, מעבר להגשמת החלומות והשאיפות האישיות שלה, המסע של אוסטין אל תוך מעמקי המים באמצעות כסא הגלגלי מהווה עבורה גם מחלמה בסטיגמות המיושנות, בתקווה שבפעם הבאה שתראו אדם בכסא גלגלים, תסתכלו לו ישר בעיניים ותדעו שמדובר באדם רגיל, בדיוק כמוכן. בהחלט סיפור מרגש ומעורר השראה.

 2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...