פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מקסים: האמא הזאת הופכת ציורי ילדים לצעצועים של ממש

אם התרשמתם מהאבא שצובע את הציורים שהילדים שלו הכינו עבורו בזמן טיסות העסקים שלו, לא תוכלו שלא להתלהב מהפרויקט של האמנית הקנדית הבאה. דמיינו כמה כיף היה יכול להיות אם הציורים שציירתם כשהייתם ילדים קטנים ומלאי דמיון, היו הופכים בין רגע לדמויות אמיתיות, או לפחות לדמויות תלת ממדיות מוחשיות שאפשר באמת לשחק איתן.

לפני שבע שנים, נתקלה וונדי צ'או, אמנית ואם לילד בן 4, בציור שיצר בנה ובו פורטרט עצמי משעשע במיוחד שלו: איש-מקל רזה עם עיניים גדולות ועשר אצבעות דקיקות וארוכות. וונדי החליטה להפתיע את בנה ולהפוך את הציור שלו לבובה אמתית.

אמא הופכת ציורים לבובות 1
הציור שהתחיל את הכל.

לאחר שראתה את ההתלהבות והשמחה הגדולה של הבן שלה בתגובה לציור שלו שהפך לבובה, החליטה וונדי להקים עסק לכל דבר בשם ChildsOwn, ומאז הפכה כבר כמה מאות ציורי ילדים לבובות. לאור ההצלחה האדירה והביקוש הרב, היא מלאה בהזמנות עד יוני 2015, ככה שאם בניתם עליה, תאלצו לחכות כמה חודשים. בינתיים היא מציעה לכם להיכנס לרשימת ההמתנה וממליצה על עוד אמנים נוספים שעובדים איתה ויתנו לכם שירות דומה ולא פחות מוצלח תמורת חופן דולרים.

אספנו עבורכם כמה דוגמאות מקסימות מתוך המלאי הבלתי נגמר של עבודותיה של וונדי. אתם מוזמנים לבקר בגלריה המלאה באתר שלה  כדי לראות עוד עבודות.

10

14

3 4 5 6 7 8 9

11 12

13

15 16 17

18

19

17 18 1920 2122 23 24 25 26

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...