יצירת אזור משחקים בטוח וידידותי לילדים עם דשא סינטטי

מיותר לציין כי הדבר אותו הילדים הכי אוהבים לעשות הוא להשתולל, לשחק, לרוץ ולהתגלגל על הדשא סחור וסחור. כפי שאתם בודאי כבר יודעים, מדובר על דבר שלא ישתנה, וממש בדומה לילדים של פעם שהיו נהנים ממשחקים בשכונה עם כל החברים, גם היום נהנים הילדים ממשחק אקטיבי בחלל הגינה, הגן או המרפסת. יחד עם חלוף השנים, הפך הדשא הסינטטי לנפוץ במיוחד, בעיקר בעקבות עניין החיסכון במים. כיום, מרבית אזורי המשחקים לילדים במגרשי הספורט ובגני השעשועים עשויים מדשא סינטטי, ולא בכדי. על מנת לעשות לכם מעט סדר, איגדנו לכם לכתבה הבאה את כל מה שתצטרכו לדעת בנושא.

Credit: Freepik

היתרונות בהתקנת דשא סינטטי לילדים

היתרון הבולט ביותר של דשא סינטטי  בא לידי ביטוי בנראות האסתטית המקסימלית שלו, המתלווה אל טיפוח מינימלי במיוחד. מה זה אומר אתם שואלים? ובכן, התחזוקה היחידה שיהיה עליכם לקחת בחשבון בעת הרכישה יהיה תהליך ההתקנה בלבד. לאחר מכן, תוכלו ליהנות מדשא מלאכותי שנראה טרי ורענן, ללא צורך בהשקעה נוספת. לא תצטרכו לגזוז אותו, לדשן, לרסס, להשקות או לכסח ולמעשה, לא תצטרכו לעשות בו כלום. יחד עם האמור, חשוב לציין כי הדשא לא מושפע מנזקי מזג האוויר וכך למעשה, מבטיח עמידות ארוכת שנים.

גמרה עונת האלרגיות והגירודים

עור הילדים שלנו רך ועדין במיוחד, בעוד כי הם נוטים לסבול פעם אחר פעם מאלרגיות, או לחילופין להיעקץ על ידי מזיקים קטנים. הדשא הטבעי, מתלווה אל הצורך בפעולות ריסוס ותחזוקה שכוללות בין היתר שימוש בחומרים כימיים שעשויים להוביל לגירוי עורם של הילדים ולעודד אלרגיות. יחד עם זאת, עליכם לזכור כי הדשא הטבעי מושך אליו מגוון רחב של מזיקים שונים. כאשר מדובר על דשא סינטטי, הרי שאתם יכולים להיות בטוחים כי גם אם הילד שלכם קופץ, משתולל או מתגלגל עליו – לא יאונה לו רע כלל. זאת בעוד כי הדשא הסינטטי ידוע כאזור משחקים נעים, מזמין ובטוח במיוחד.

שטח משחק אידיאלי לילדים שלכם

בשורה התחתונה, דשא סינטטי הוא משטח בטוח וידידותי יותר לשימוש בקרב ילדים, ביחס לדשא הטבעי. זאת בעוד כי המראה של הטבע הטבעי הוא לא אחיד במיוחד והוא כולל בתוכו בין היתר אזורים צחיחים שעשויים להוביל לפגיעה של הילדים בשעת המשחק. על כן, בדשא הסינטטי לא תפגשו בחיסרון הזה שכן, הדשא הסינטטי תמיד יישאר צפוף, מלא ונעים למגע. למעשה, עליכם לזכור כי ככל שצפיפות הסיבים תהיה גדולה יותר, כך המגע שלו יהפוך לרך יותר שכן, מדובר על התחושה האידיאלית שנרצה להעניק לילדים שלנו בשטח המשחק שלהם. מלבד לאמור, קיים מגוון רחב של דגמים המותאמים באופן אישי לגיל הרך, כאלה המתלווים לשכבת בטיחות וכיוצא בכך.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק