פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אב מתעד את משפחתו בתמונות סוריאלסטיות מדהימות ומקוריות (תמונות)

אז יש אנשים שמתעדים את ילדיהם בכל רגע נתון בסלולארי (רובנו? ומאחר ואין לי ילדים, אז רובכם?) או הולכים לסטודיו כדי שתהיינה להן תמונות איכות של כל המשפוחה. מנגד, יש אנשים כמו סבסטיאן לוציבו.

לוציבו, יועץ עסקי פולני, נשוי ואב לשניים, מתעד את המשפחה שלו בתמונות מרהיבות ומעוררות השראה. בני המשפחה (הכוללים ילדים יפי תואר), מתגוררים בחווה באזור כפרי קסום ויפהפה בפולין ומשתפים פעולה באופן מלא עם גחמותיו האמנותיות ותשוקתו לצילום של אבא לוציבו.

התמונות מעידות על מעיין של יצירתיות ומחשבה רבה ומתארות את חיי-החווה המשפחתיים בצילום של טבע דומם עם נגיעות סוריאליסטיות מבדחות. "אני יועץ עסקי עם תואר בכלכלה וכל רגע פנוי שיש לי מוקדש לצילום ולמשפחה. ניסיתי להציג את החיים בכפר, אבל עם קצת פלפל" הוא מספר, "ההשראה שלי נעוצה במוזיקה ואור, שתקפים עבור כל צלם או צייר. אור הוא מרכיב חשוב בתמונה, אם הוא מוצלח זה יכול לייצר אקלים, זה מספר סיפור".

גיבורי תמונותיו הם שני בניו ואשתו: ג'ק (8), כריסטוף (11) ואגניישקה (35), ולעתים אף הוא עצמו. תוספת מתוקה במיוחד הן חיות החווה המשפחתיות. "יש לי שני כלבים גדולים ושלושה גורים החיים תחת גג אחד עם חתול וקביה וכולם חברים". אני זיהיתי בתמונות גם תרנגול אבל לא צריך להיות קטנוניים, התמונות פשוט נפלאות, תהנו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...