האיש הזה הפך את הבית שלו לגן עדן לחתולים

כל מי שמגדל חתול מכיר את הרגעים האלה בהם נראה כאילו אין זכר לחתול, עד שלבסוף מוצאים אותו לרוב בפינה שכוחת אל כלשהי, או לחילופין על התקרה, בתוך הארון, במדיח, בתוך התנור, על אחד המדפים או באינספור מקומות הזויים אחרים.

הבחור הזה, פיטר כהן שמו, לא מסתפק בחתול אחד ומגדל בביתו לא פחות מ-16 חתולים אותם אסף בשנים האחרונות ממכלאות והציל את חייהם. לפיטר כנראה יש באמת אהבה מיוחדת לחתולים שלו, אחרת אי אפשר להסביר את ההחלטה שלו להפוך את ביתו שבקליפורניה לפארק שעשועים לחתולים, באמצעות שיפוץ מיוחד שביצע בביתו, שיפוץ שעלה לו עמל 50 אלף דולרים במצטבר, אבל מעניק הרבה שמחה ואושר לכל אחד מהחתולים ברי המזל שלו, כפי שניתן לראות בסרטון.

סדרת התמונות הבאה מציגה את דירת ארבע החדרים של כהן לאחר השיפוץ. כפי שתוכלו לראות מדובר בלא פחות מגן עדן לחתולים המבסוטים, כאשר הדירה מצוידת במגלשת ספירלה מגניבה, אינסוף מדפים גבוהים ונמוכים, קירות טיפוס, שבילים אוויריים, מסלולי הליכה ומגוון חורים, מנהרות ומחבואים בהם הם יכולים להסתתר ולשחק

שלל הפינוקים המשעשעים הללו הותקנו כמעט בכל חדרי הבית, כשעבודת השיפוץ בוצעה על ידי חברת Trillium Enterprises שכעת משתמשת בתמונות הללו באתר שלה כדי לקדם את שירותי השיפוצים והבניה שלה.

לא יודעים מה אתכם, אבל הבית הזה כל כך מגניב שהיינו שמחים לגור בו גם בלי חתולים, ולהשתעשע בעצמנו בשלל המתקנים הללו. הנה כמה מהתמונות הנהדרות.

לייק לפטריה בפייסבוק