פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נסיכות דיסני ודמויות נשיות מצוירות ומפורסמות עוברות כריתת שד בסדרת תמונות חריפה

לאחד הקמפיינים המוצלחים של חודש המודעות לסרטן השד, שחל כמדי שנה בחודש אוקטובר, אחראי מאייר איטלקי בשם אלכסנדו פאלומבו. האמן רצה לעסוק באחד הנושאים היותר קשים לעיכול שקשורים במחלה – כריתת שד, ולנסות לעודד נשים שעברו את ההליך ללמוד לאהוב את גופן בצורתו החדשה ולקבל את עצמן כמו שהן, למרות הקושי הפיזי והפסיכולוגי.

וכמה שהמטרה כאן חשובה וטובה, האמצעי טוב לא פחות: פאלומבו אייר דמויות נשיות מצוירות מפורסמות כמו מארג’ סימפסון, אריאל מבת הים הקטנה, לויס מפאמילי גאי, ג’סיקה ראביט ואחרות כמו שהן היו נראות אם היו עוברות כריתת שד. באיורים כולן נראות בטוחות בעצמן ומסמנות עם האצבע “V” כסמל לנצחונן, את השד השני מכסה סרט ורוד – אחד הסמלים המזוהים ביותר עם המאבק בסרטן הזה. הכותרת של הקמפיין הזה ממשיכה את הקו והיא: Survivor, שורדות.

המאייר האיטלקי הסביר שהדמויות משקפות את האומץ, התקווה והכוח שצריכות הנשים שנאלצות לכרות שד כדי להציל את חייהן. או כמו שהוא ניסח זאת: “הנשים צריכות להיות חזקות מאד כדי לקבל את המראה החדש של גופן ואני מעביר להן פה מסר של תקווה”.

 

 

 

 

 

 

זאת לא הפעם הראשונה שפאלומבו עוסק בחוזק ונצחון של נשים. בקמפיין הקודם נגד אלימות במשפחה, הוא אייר דמויות נשיות מצוירות כשלגופן סימני מכות. במקרה הזה, מארג’ סימפסון, וכאן תוכלו למצוא את כל שאר התמונות החריפות.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...