ממכר: האתר הזה משדך בין להיטי יוטיוב עכשוויים לריקודי הורה

זוכרים את ההורה? ההיא עם הה”א? אז קולה כבר לא עולה והוא כבר לגמרי נדם (ותנחומינו הכנים לאבי טולדנו).כי נו, מה לעשות, ריקוד הפולקלור הזה, חביב ככל שיהיה, הוא כבר לא בדיוק הדבר הכי סקסי, לוהט ומגניב בשכונה (למעט בשכונות שיש בהם הרבה בתי אבות. או במילים אחרות: בגבעתיים).

אבל, שימו לב, יש טוויסט מסוים בעלילה: אנחנו כותבים את זה בזהירות, אבל ייתכן שההורה היא הדבר החם הבא. כי המחולל הזה מלמד אותנו שריקוד הורה הולך מצוין גם עם שירים של ניקי מינאז’, ליידי גאגא, פסיי, ריהאנה, בריטני, פיטבול, 50 סנט ועוד כמה אומנים שלא עשו את הקריירה שלהם מלהופיע בבר מצווה של יהודים אמידים בברוקלין.

קליק כאן או על התמונה למעבר למחולל ה”הורה”:

השידוך הרנדומלי הזה בין קטעי הורה חובבים ללהיטים הכי נחרשים של התקופה הוא חלק מהקידום שעשו Hooligans לכנס Comedy for a Change שיערך בחודש הבא בירושלים ויביא אל בירתנו הלוהטת (במובן של בוערת, לא של מגניבה) כמה תותחי קומדיה על מנת לקדם שינוי חברתי בישראל ובאזור.

למה דווקא באמצעות קומדיה? שאלה מעליבה. כי יהודים מאז ומעולם היו מצחיקים (או לפחות עד העונה האחרונה של מועדון לילה)וכי קומדיה היא כלי די מוצלח לקידום שינוי. נקווה שהם יצליחו, כי האנשים שנפוחים מרצינות די נכשלו.

מידע על המושבים והדיונים בכנס, יש כאן.

לייק לפטריה בפייסבוק