פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צפו: פרסומת הסופרבול הלוהטת של רשת המזון המהיר האמריקאית "קארל'ז ג'וניור"

ברשת המזון המהיר האמריקאית "קארל'ז ג'וניור" ידועים בזכות שני מאפיינים בולטים: ההמבורגרים העסיסיים והמצוינים שלהם וכמובן, הפרסומות הפרובוקטיביות, הסקסיסטיות וחזרות המעצורים שלהם הכוללות בדרך כלל פרזנטורית לוהטת ושופעת שגורסת המבורגר עסיסי בלבוש מינימלי.

מי שמילאה את המשבצת הזאת די בהצלחה בפרסומות של רשת ההמבורגרים עד לא מזמן היתה לא אחרת מאשר קייט אפטון, אחת הנשים הכי הורסות ביקום הזה.

השבוע, חשפו בקארלז ג'וניור את הגרסה המלאה של פרסומת הסופרבול החדשה שלהם ויש לנו חדשות רעות וחדשות טובות. החדשות הרעות: קייט אפטון כבר לא שם. החדשות הטובות: יש פרזנטורית חדשה ואיך לומר בלשון המעטה, היא לא פחות מוצלחת.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

הפרסומת מציגה את שארלוט מקיני, בת 22 בסה"כ, מתהלכת בשוק כשהיא חשופה לגמרי ורק מגוון חפצים וירקות מסתירים בכל פעם את איבריה המוצנעים, ממש כמו בסצנות המצחיקות והמפורסמות מתוך אוסטין פאוורס. אם תצליחו לשמור על הריכוז, אז יש גם פאנץ' בסוף, משהו על זה שההמבורגר טבעי וללא חומרים משמרים וסטרואידים.

שארלוט מקיני 2

מקיני, עד לא מזמן בחורה די אלמונית עם נתונים לא רעים שהעניק לה הטבע, זכתה לחשיפה גלובלית בעיקר בזכות פרופיל האינסטגרם המוצלח שלה (מעל רבע מליון עוקבים) אליו היא מעלה שלל תמונות לוהטות שהפכו אותה לאחת הדוגמניות המבוקשות והעסוקות בעולם. בחודשים האחרונים הודבק לה הכינוי "קייט אפטון הבאה", והפרסומת הזאת אכן מוכיחה שיש דברים בגו.

אפשר לטעון שהפרסומת הזו מחפיצה נשים ושהיא לא מוסיפה כבוד לאף אחד וכו', אבל בשורה התחתונה, וגם אם במקום שרלוט היה זה גבר תימני בגיל חמישים, אותנו היא עשתה מאוד רעבה, והדבר הכי לוהט בה הוא בכלל ההמבורגר. בתיאבון.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...