פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דוגמנית מעולם אחר: קייט אפטון מדגמנת בגדי ים מינימלים בתנאי 0 גרביטציה

קייט אפטון, היא ללא ספק הדוגמנית והפרזנטורית הכי לוהטת בשנתיים האחרונות. הפנים שלה מופיעות כמעט בכל מקום, ויש שיאמרו שהיא כלל לא מהעולם הזה. לכן, זה רק הגיוני שאת הפקת בגדי הים המיוחדת בכיכובה לרגל חגיגות חמישים השנים של ספורטס אילוסטרייטד, יקיים המגזין במקום הכי קרוב לחלל החיצון, מרכז החלל בפלורידה.

אפטון ההורסת, בסה"כ בת 21 וכשמאחוריה רומן ארוך עם השער של גליונות בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד, הגיעה למרכז החלל, שם הוכנסה ביחד עם צוות הצילום למטוס הבואינג 747 המיוחד המכונה G-Force 1, בו שוררים תנאים של 0 גרביטציה המדמים את התנאים בירח ובו מתאמנים אסטרונאוטים לקראת יציאתם למשימות בחלל. כפי שתראו בסדרת התמונות ובסרטון המתעד את המתרחש על סט הצילומים, אפטון זכתה לחוויה בלתי נשכחת, כשהיא מדגמנת ביקיני זעיר ובגד ים מלא תוך שהיא מתעופפת באויר, מבצעת סלטות וסיבובים מלווה בשלל אקססוריז, טיפות מים ועוד.


בהתאם לתנאים, עושה רושם כי אפטון התקשתה להסתיר את החלקים הצנועים שלה בתוך בגד הים הפצפון ותחת תנאי חוסר גרביטציה, אך בכל זאת, הצליחה לספק כמה צילומים נהדרים, שבהחלט יזכו לתואר הפקת בגדי הים הכי מטורפת שיצר המגזין אי פעם.

כמובן, יש קולות שיצעקו כי בסה"כ מדובר בהפקת אופנה שהיא כולה תירוץ לחשוף עוד כמה חלקי גוף מצד אפטון, וכי אין בתמונות הללו דבר מלבד חזה מתפרץ ולבוש מינימלי, וגם אם הצדק עמם, אי אפשר להתעלם מהמהלך הפרסומי המגניב הזה. מיותר לציין כי הצילומים של אפטון הפכו מיד לויראליים ברשת, כשבלוגים ואתרים רבים בעולם משתפים את התמונות והסרטון, ומסקרים את המהלך. אספנו עבורכם כמה מהתמונות שפרסם מגזין האופנה, ואתם מוזמנים לצפות גם בסרטון הקצר.

Watch Kate Upton posing in zero gravity in a bikini because science

לשאר התמונות בקמפיין המשיכו לעמוד הבא

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...