פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האם טיפול במוסך מורשה עולה יותר?

אחת הסברות של אנשים עם רכבים, היא שעלות טיפול במוסך מורשה הינה יקרה יותר ממוסכים שאינם מורשים ולכן רבים בוחרים לא לטפל במוסך מורשה. אך האם זו הבחירה הנכונה? האם באמת עלות הטיפול יקרה יותר? בדיוק על הסוגיה הזו נדבר במאמר הבא.

Credit: Freepik

מחירון טיפולים בעלויות גבוהות יותר

אחד הדברים הברורים באופן ודאי במוסך מורשה כי מחירון טיפולים לרכב יונדאי הוא יקר יותר מאשר המחירים שתידרשו לשלם במוסך שאינו מורשה. אך האם זה באמת כך? האם יש לכם באמת איך להשוות זאת? במוסכים פרטיים שאינם מורשים, יכול בעל המוסך להחליט על כל מחיר על פי דעתו.

אין מחירון קבוע שחשוף לעיני הלקוחות. כאשר אתם מגיעים להחלפת רכיב תקול, לרוב אתם תבצעו את ההחלפה ולא תבצעו השוואת מחירים ולכן, לא בטוח שאתם משלמים באמת את המחיר הכי נמוך. במוסך מורשה המחירון הוא גלוי וקבוע ואתם יכולים בכל עת לדעת כמה זה הולך לעלות לכם.

לעלות יש תועלת

במוסכים מורשים, מבצעים החלפה של רכיבים מקוריים בלבד. לכן העלות היא בדרך כלל קצת יותר גבוהה מהרגיל, אך יש תמורה בעד התשלום. כאשר רוכשים רכיב שהוא אינו מקורי, לרוב, מחזור החיים שלו נמוך יותר. הדוגמא הכי טובה לכך היא רכישה של מצבר.

אם אתם רוכשים מצבר שהוא אינו מקורי, לרוב הוא יחזיק לכם כשנתיים לכל היותר. לעומת זאת, כאשר מדובר במצבר מקורי שהותאם לרכב על ידי היצרן, מחזור החיים שלו מגיע לארבע שנים לפחות. התוצאה במקרה זה ברורה. אם אתם רוכשים רכיב שלא מגיע למחזור חיים מקסימלי, אתם למעשה תצטרכו לרכוש אותו שוב בטווח קצר יותר, דבר שיגרום לכם להוצאות מיותרות.

טיפול במוסך שאינו מורשה הופכת בסופו של דבר להוצאה גדולה יותר

כאשר מטפלים במוסך שאינו מורשה, הרכיבים לרוב אינם מקוריים, מחזור חיי הרכיבים הוא קצר יותר ואתם צריכים לרכוש שוב את הרכיב בזמן קצר יותר. התוצאה הסופית היא הוצאות גבוהות יותר. אז אולי העלות במוסך מורשה קצת יותר יקרה, אך היא שווה את זה לטווח הארוך ויוצאת הרבה יותר משתלמת.

מעבר לכך, במוך מורשה יש עוד המון יתרונות נוספים, כאשר היתרון הגדול ביותר הוא כמובן האפשרות לשקיפות מלאה של המוסך בעת הטיפולים ברכב שלכם. מכיוון שהרכב שלכם חשוב לכם והוא פריט מאוד יקר, הרי שאתם רוצים את הטיפול הטוב ביותר עבורו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...