פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

למה חשוב לנקות דירה חדשה ואיך עושים את זה נכון?

קניית דירה חדשה היא אירוע מרגש. מצד שני, נדרשת כמובן גם השקעה כספית עצומה אחרי יותר מ-10 שנים של עליות מחירים רצופות, ובנוסף עד לקבלת המפתח עלולות להיות מהמורות שונות וחשוב להתאזר בסבלנות. למעשה, גם אחרי שמקבלים את המפתח, הדירה עדיין לא באמת מוכנה למגורים, ואחת הסיבות לכך היא רמת הניקיון. חברת ניקוי דירות מקצועית תעזור לכם להיכנס לבית נעים ומרשים באמת.

Credit: Freepik

גם כשהקבלן רציני ומקצועי – דירה חדשה אף פעם לא נקייה באמת

תוך כדי הבנייה, נוצרים באופן טבעי לא מעט לכלוכים בכל רחבי הדירה. גם העבודות הנוספות – הרכבת מטבח, התקנת חלונות וכו’ – משאירות חותם בנכס. אמנם שאריות חומרי הבנייה מסולקות כמובן מהדירה, וקבלן רציני ינקה את השטח, אבל לא ברמה שמאפשרת להיכנס לבית באופן מידי. בהתאם יש לכם בחירה: אם לנקות בעצמכם את כל החדרים והחללים השונים בדירה, או למצוא מומחים שיודעים איך מנקים דירה באופן מקצועי.

האופציה השנייה עדיפה גם בגלל החיסכון בזמן, וגם בגלל אופי הכתמים והלכלוכים שמחייבים במקרים רבים ציוד מקצועי וחומרי ניקוי שלא זמינים לציבור הרחב.

מה כולל ניקיון מקצועי של דירה מקבלן?

חברה מקצועית ו-ותיקה תבצע את כל הפעולות הדרושות כדי שתוכלו להיכנס לבית מצוחצח ונקי באמת, כך שהרכישה תמלא אתכם בנחת אמיתית.

בין השאר ינקו אנשי המקצוע את הרצפות כולל הסרת הכתמים שנוצרו במהלך העבודות, יסירו כתמי צבע מהפנלים, ינגבו את האבק הרב מכל מקום שבו הוא נמצא, יבריקו את החלונות, יעברו באופן יסודי על חדר הרחצה ועל המטבח ויאתרו כל לכלוך וכל פגם – עד שהדירה תהיה נקייה באמת.

בחלק מהמקרים תוכלו להזמין ניקיון דירות כולל פוליש – אמנם הרצפה מן הסתם חדשה, אבל הפוליש יעניק לה ברק מרשים במיוחד ויוסיף חגיגיות לדירה שעבדתם קשה מאוד כדי לקנות אותה. חשוב להדגיש שאם בחרתם לבצע פוליש, יש להמתין 24 שעות עד להצבת רהיטים בדירה (הנחת שולחן כבד, ספות, ארונות וכו’ מוקדם יותר תפגום בתוצאות הפוליש).

כמה זמן נמשך ניקוי דירה חדשה מחברת בנייה?

חברה מקצועית תשלים ניקיון דירה בכל גודל, כולל דירות של 5-6 חדרים שמשתרעות על שני מפלסים, תוך 3-4 שעות ולכל היותר ביום עבודה אחד. משך העבודה נקבע באופן טבעי בהתאם להיקף הפעולות הרצויות, אבל חברה מנוסה תשלח בכל מקרה צוות גדול מספיק כך שהמשימה תושלם תוך זמן קצר ככל האפשר, וכמובן בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

מומלץ בחום לברר מהו היקף הניסיון של כל חברת ניקיון שמציעה שירות ניקוי דירות חדשות. המלצה נוספת היא להקדים להזמין את השירות כשכבר ידוע מועד מסירת המפתח, וזאת מפני שהחברות האיכותיות נהנות מביקוש רב לשירותיהן – וחבל לעכב את הכניסה לבית רק בגלל שהוא לא נקי.

המאמר באדיבות חברת נקי כמו חדש

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...