פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הסוף המפתיע של הסרטון המציג נהגת שפוגעת בטעות בכלב הוא לא פחות מגאוני

היות וכל מילה מיותרת שנכתוב כאן עשויה להרוס לכם את הסוף המפתיע והמבריק של הסרטון הזה, זה בדיוק הזמן לעצור את הקריאה, ולצפות בו לפני שאתם ממשיכים לקרוא.


הסרטון הגאוני, שצולם באמצעות מצלמת רכב ברוסיה, מתעד נהגת הנוסעת בכביש חשוך בשעת לילה מאוחרת, ומתנגשת בטעות בכלב תועה שעמד באמצע הכביש. הנהגת שלא הספיקה לבלום בזמן, פותחת מיד דלת הרכב ורצה אל הכלבלב במהירות, רק כדי לגלות שהוא שוכב על הרצפה בלי לזוז. המומה וכואבת את מותו היא מפנה את גבה למראה המזעזע ותופסת את ראשה בהלם.

אלא שאז, מבלי שהיא מבחינה בכך, הכלב המתוק קם לפתע מהכביש, רץ לאוטו, נכנס למושב הנהג וגונב לה את הרכב, בסיום מפתיע ומצחיק שפשוט אי אפשר לצפות מראש, כולל סצינת מצחיקה במיוחד בשניות האחרונות לאחר שעולה הכיתוב.

כמובן, למרות שזה נראה כך בהתחלה, לא מדובר בסרטון אמיתי, כי אם בפרסומת נהדרת ויצירתית לסובארו. לא ברור אם מדובר בפרסומת רשמית של יצרנית המכוניות היפנית, או בעבודה מעולה של גולש יצירתי במיוחד, אך כך או כך, הסרטון הזה מצליח לתפוס את הגולשים לא מוכנים, ולהפתיע בגדול. הסרטון פורסם ברשת אתמול, וכבר הספיק לגרוף מעל מליון צפיות, כשעושה רושם שהוא בדרל להפוך ללהיט ויראלי. פשוט תענוג.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...