פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בזוקה בובע: רובה הסוכריות שישדרג את בר המצווה

כל מי שחגג את בר המצווה שלו בעליה לתורה בבית הכנסת יודע, כי חגיגת בר המצווה לכאורה, היא בסה”כ תירוץ לשאר בני המשפחה הבוגרים לסקול את ילד בר המצווה האומלל, וכמובן אחד את השני, בסוכריות טופי קשיחות וקשוחות, בעוד הילדים דופקים קופת ממתקים לחודש שלם.

הדמויות הראשיות בקרב הסוכריות הזה הן לרוב הנשים, הממתינות בסבלנות בעזרת הנשים לאות שיתנו להם הגברים, ומתחילות בשיגור הארטילריה הכבדה. הבעיה העיקרית של פלוגת הסוכריות הנשית היא המרחק הגדול יחסית מחתן הבר מצווה, והקושי לפרק לו את הצורה במדויק.

הקהילה היהודית במקסיקו, החליטה להפוך את כל העסק ליותר הוגן, ובסרטון מצחיק והזוי, מפרסמת את המוצר הפיקטיבי “בזוקה בובע”, הלא הוא רובה מיוחד, באמצעותו ניתן לירות סוכריות בעצמה על נער בר במצווה. מעבר לעצמה המשודרגת, ניתן לכוון את הירייה באמצעות כוונת מגן הדוד הקדושה על גב הרובה.

הסרטון המשוגע מציג טווח סוכריות בבית כנסת, ונראה כמו סרטון ערוץ הקניות קלאסי. הפרזנטור חובש הכיפה מתחיל לדבר בעברית כשאת דבריו קוטע קריין המדבב אותו בעוד ברקע מתנוסס לוגו עליו נכתב Judaeasy. כמובן, מיד לאחר מכן מגיעה הדגמה חיה של הרובה באמצעות חבורת דודות יהודיות עצבניות, שנראה כאילו חיכו לרגע הזה כל חייהן.

כולי תקווה שיום אחד עוד נראה את הגאדג’ט הנהדר הזה בחנויות, ולכו תדעו, עוד כמה אלפי שנים, אולי יתגלה בחפירות ארכיאולוגיות נשק יהודי מיוחד, עם כוונת מגן דוד מוזהבת, והמדענים יכריזו כי כנראה היה זה הכלי שגרם להשמדת האנושות כפי שהכירו אותה עד אז.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...