ראש קירח הופך תוך שניות למלא בשיער בסרטון הזוי ומטורף

אחד הפחדים הכי גדולים של גברים בגיל ההתבגרות ומעלה, הוא אבדן השיער. אמנם קרחת כבר מזמן הפכה למיינסטרים בעולם אופנת השיער, ובכל זאת, גברים מקריחים רבים כבר ניסו את מזלם עם אינסוף תכשירים, כדורים ותרופות שאמורות לכאורה לגרום לשיער שלהם לצמוח שוב.

הסרטון המטורף הבא גרף מעל 5 מליון צפיות בתוך פחות משבוע ומציג תכשיר מהפכני שגורם לראשו של הפרזנטור הקירח המופיע בו להתמלא בשיער בתוך שניות, לכאורה, לקול התשואות של הקהל ההמום שלא מאמין למה שהוא רואה.


על פי אתר החברה, מדובר בתכשיר טבעי אותו מפזרים על האזור הדליל בראש, כאשר הסיבים בו נדבקים כמו מגנטים לשיער, והופכים אותו באופן מיידי למלא ועבה יותר, בכדי ליצור את האשליה של שיער מלא.

אז האם מדובר בבשורה לגברים המקריחים? כמובן שלא. כבר ראינו בעבר דוגמאות לתכשירים דומים, ולמרות התמונות הלא הגיוניות והאופטימיות המופיעות בסרטון ממש לא היינו ממהרים להתלהב מ”תכשיר הפלא”.

באתר Adweek בדקו את הסרטון הויראלי וגילו כי מדובר בהעלאה מחדש של סרטון דיי ישן, כאשר אם לשפוט על פי התגובות המופיעות בו, כדאי לברוח רחוק ככל הניתן מהתכשיר המוזר הזה, שישאיר לכם כתמים על הכרית, ולא ממש יתור את בעית הקרחת. כך או כך, ההעלאה מחדש של הסרטון ודאי גרמה למפתחיו של המוצר הזה לאושר גדול, כשיצרה פרסומת חינמית מחודשת עבור תכשיר Caboki,  שכנראה תעלה משמעותית את המכירות שלו בזמן הקרוב.

אשרי המאמין.

לייק לפטריה בפייסבוק