המצבים המביכים שמתרחשים בזמן שרואים עם ההורים סצינות נועזות בטלויזיה (וידאו)

מכל הרגעים המביכים שניתן לחוות עם ההורים, סדרת הסרטונים הבאה מדגימה את אחד המקרים שהכי כדאי להימנע מהם.

כל מי שאוהב ועוקב אחר סדרות טלויזיה, לא יכול שלא להכיר את רשת HBO, רשת הכבלים האמריקאית שאחראית על כמה מסדרות הטלויזיה הפופולאריות ביותר בעשור האחרון, כמו “משחקי הכס”, “דם אמיתי”, “סxס והעיר הגדולה”, “הפמליה”, “תרגיע”, “הסופרנוס” ועוד רבות רבות אחרות. בעיקר בזכות העובדה שהיא משוחררת משלשלאות ערוצי המיינסטרים האמריקאים, ידועה רשת HBO בפרובוקטיביות שלה ובעובדה שהיא מציגה תכנים בועטים ונועזים יותר משאר הרשתות, המאופיינים לרוב גם בסצינות סxס בוטוות שחוצות פעם אחר פעם את הגבולות שהיו מקובלים עד לא מזמן בטלויזיה האמריקאית. 

כידוע, ניסיון העבר מלמד אותנו שעדיף לצרוך את התכנים של התכניות הללו ללא אמא או אבא שיושבים על ידכם בסלון הבית. כמו שתראו מיד, אם נקלעתם בטעות לסיטואציה שכזאת, הפוטנציאל למצבים מביכים או בלתי נמנע. סדרת פרסומות חדשה של HBO מציגה בדיוק את אותם מצבים משפחתיים, כאשר הילדים שרק רוצים ליהנות בשקט מעוד פרק של אחת הסדרות מוצאים עצמם זזים בחוסר נוחות מול הטלויזיה כשאבא או אמא מצטרפים אליהם בדיוק בזמן שעל המסך מתרחשת סצנה בוטה במיוחד.

סדרת הפרסומות המצחיקות הללו מקדמת את שירות הסטרימינג של HBO Go שמאפשר לצופים בבית לראות את הסדרה שהם אוהבים במכשירים בכל רחבי הבית, בזמן שהם בוחרים, הרחק מההורים.


לייק לפטריה בפייסבוק