פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבעל שלח לאשתו מייל ובו טבלת אקסל המפרטת את כל הפעמים בהם סירבה לשכב איתו

כשהבחורה הזאת עשתה את דרכה לשדה התעופה בדרך לנסיעת עסקים בת 10 ימים, היא ודאי ציפתה שבעלה יתגעגע אליה בשלב כלשהו של הטיול, אך ממש לא חשבה שתקבל ממנו מייל מפתיע בשלב כל כך מוקדם וממש  לא הייתה מוכנה למה שתגלה במיל הזה.

בזמן הנסיעה לנמל התעופה, הופתעה האישה לגלות כי בעלה שלח לה הודעת דואר חדשה דקות לאחר שעזבה את ביתם. "פתחתי את ההודעה והיא היתה צינית וסרקסטית, ובגדול, הוא כתבה שלא יתגעגע אלי בעשרה ימים הקרובים".

אל ההודעה הזאת צירף הבעל קובץ אקסל ובו טבלה (או עצובה) במיוחד המפרטת את כל הפעמים בחודשיים האחרונים בהם הציע לאשתו לשכב איתו והיא סירבה, כולל תאריכים מדוייקים ולצידם ציטוטים מדוייקים של שלל התירוצים והסיבות שליוו את הדחייה ובתוספת הערות ציניות מצחיקות שמבהירות מדוע התירוצים של אשתו היו מטופשים לדעתו. בסה"כ הציע הבעל לאשתו לעשות אהבה 28 פעמים במהלך חודש וחצי ונענה בחיוב בסה"כ שלוש פעמים.

תירוצים

כך למשל כותב הבעל כי בפעם אחת אמרה אשתו "אני רוצה לראות את הסוף של הסרט" ואז נרדמה אחרי 10 דקות. בפעם אחרת טענה כי "אני מרגישה מגעילה וחייבת מקלחת" והתקלחה רק  ביום שאחרי ובסיטואציה נוספת פשוט ציין הבעל כי "לא הייתה תגובה ורבלית להצעה מעבר לסירוב".

את צילום המסך של טבלת האקסל פירסמה האישה המוטרדת במדור היחסים באתר Reddit וזכתה לתגובות של אלפי גולשים שחלקם מצדיקים את הבעל וחלקם תומכים דווקא בה. כמובן, הסיפור כולו הפך ויראלי ברשת למרות שההודעה המקורית הוסרה במפתיע מהאתר.

דרך Reddit, BuzzFeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...