פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אל תסתכל במחיר אלא במה שיש בו

מתישהו זה קורה. העסק מתחיל לעמוד על הרגליים ויש רצון להתקדם לשלב הבא – לשכור רכבים לעובדים ולמנהלים. ברכותינו, זה אכן מהלך מוצלח שמשדרג את רצינות העסק ומעניק לשכירים העובדים בו הרגשה טובה. כשניגשים לעניין כזה, לא מעט בעלי עסקים נוטים לחשוב רק על מחיר ההשכרה ולחפש את האפשרות הזולה ביותר, אולם יש עוד מספר פרמטרים שכדאי להתחשב בהם כדי לעשות בחירה מוצלחת באמת. במאמר הבא ריכזנו מספר טיפים שייקלו עליכם לשכור את הרכבים הנכונים לעסק ולעובדים.

Credit: unsplash

קודם כל יש לשאול:  בשביל מה אני צריך את הרכבים?

כשניגשים לבצע השכרה עסקית לרכבים, השאלה המנחה שצריכה להוביל את בעל העסק היא מה השימוש שייעשה בהם? עולם המכוניות הוא ענק וקל ללכת בו לאיבוד. לכן צריך לחשוב מהן המשימות שהרכב השכור נועד לשרת. אם המטרה היא לפנק את העובדים, כדאי להשקיע ברכבים נוחים וקלים לתפעול בעלי חוויית משתמש טובה. כשחושבים על העובדים, צריך לזכור באמת מיהו קהל היעד – אם העסק ותיק ומרבית העובדים בו הם בעלי משפחות, רכבים משפחתיים בעלי תא מטען גדול יעשו את העבודה טוב יותר. אם לעומת זאת העסק הוא סטארט אפ תל אביבי צעיר, אולי דווקא כדאי להשקיע במכוניות קטנות שקל להידחק איתן בין החניות הצרות. מי יודע? אולי תוכלו אפילו להרוויח ככה עוד שעות עבודה שהעובדים בזבזו עד כה בחיפוש אחר חנייה.

עסקים רבים משתמשים ברכבים למטרות עבודה. אם העסק דורש נסיעות ארוכות או הובלה של ציוד כבד, זה פרמטר שבהחלט יש להתחשב בו כשפונים להשכרה העסקית. רצוי לבחור רכב שיוכל לעמוד בכבוד בעומסים הצפויים עליו. אם הרכבים השכורים צפויים לשמש בעיקר לנסיעות עסקים, כדאי להשקיע בנראות, ולבחור רכבים בעלי חזות אלגנטית שמשדרים עסק רציני, בפרפרזה על הפתגם הידוע “אמור לי מהם רכביך, ואומר לך מי אתה…”

אוטו זול, אחזקה יקרה

הנטייה לגשת אל האופציה הזולה ביותר לא תמיד תהיה משתלמת כלכלית, בוודאי כשמדובר בתחום השכרת הרכבים. עדיף לשקול לפני ההשכרה את מידת החסכוניות בדלק של הרכבים, ולבחור את אלו שאינם צרכנים כבדים, על מנת לצמצם עלויות בטווח הארוך. אם העסק שלכם בנוי על נסיעות ארוכות, הסעיף הזה רלוונטי ביותר. כמו כן, חשוב לבחור רכבים אמינים שאינם נכנסים למוסך חדשות לבקרים. נכון, עלויות הביטוחים והטיפולים השונים מכוסות על ידי חברת ההשכרה, אבל כדאי למנוע מראש את כל ההתעסקויות והסחות הדעות המיותרות הכרוכות בכך, ולפנות את מעייניהם של העובדים להתרכז בעסק שלכם.

זמינות ושירותיות

בין הפרמטרים החשובים הנוגעים להשכרת הרכב, יש את מה שמציעה החברה מסביב לו. יש לוודא שלחברת ההשכרה יש מוקד זמין 24/7 לכל תקלה שעלולה לצוץ. חשוב לבחור חברה שתהיה קשובה לצרכים ומסוגלת לספק פתרונות לצרכים מזדמנים, למשל עובד חדש שברצונכם לשכור עבורו רכב לטווח קצר. חברת ההשכרה עומדת ללוות אתכם לתקופה מכובדת, ולכן חשוב שיהיה מישהו אמין בצד השני שאפשר לנהל אתו דיאלוג ולסמוך עליו במידה וצצות בעיות.

צאו לדרך, חברים

עכשיו כשיש בידכם את מכלול השיקולים הכדאיים להשכרה נכונה, ולא רק המחיר, אתם הרבה יותר מוכנים לארגן לעצמכם חוזה השכרה שייטיב עם העסק שלכם ועם עובדיכם השונים. זכרו, אם תבחרו כמו שצריך את החברה ואת הרכבים השכורים, כולם ייצאו נשכרים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...