פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תוכלו גם לחפש אנשים לפני הזמנת מידע עסקי

נהוג לומר כי כל העולם הזה הוא רקמה אנושית אחת גדולה. אמנם על רקמות לומדים יותר בשיעורי ביולוגיה, אבל דבר אחד בטוח: אף עסק אינו יכול להתקיים ללא שיתוף פעולה בין עסקים או לקוחות גדולים. ככל שיש יותר תזרימים לעסק, כן נפתחות אפשרויות רבות ומגוונות יותר המאפשרות לנהל אותו ביעילות רבה. מצד שני, העולם אינו מקום בטוח כל כך, ובעוד שישנם אנשים שאפשר לסמוך עליהם, הרי שעל אחרים קצת פחות.

Credit: Freepik

כיצד ניתן להתגבר על חוסר הוודאות?

כאשר אנו מבצעים עסקה משמעותית או עומדים לחתום על שיתוף פעולה עם חברה מסוימת או אדם פרטי, כדאי לקבל עליהם כמה שיותר מידע. בעולם האינטרנט אנו חושבים שאפשר לעשות גוגל על כל אחד, אבל העניין הוא שקיים מידע נסתר שאין לנו גישה אליו. בדיוק בנקודה זו חברת דאטהצ'ק נכנסת לתמונה. דאטהצ'ק – דוחות מידע עסקי בטכנולוגיית Ai הם שירותים מתקדמים שעוזרים לכם להבין מי נגד מי. הדוחות מונפקים תוך שימוש בטכנולוגיה משוכללת והם מאפשרים לכם להבין את מידת סיכון ההתקשרות עם החברה והאם כדאי להמשיך איתה את הפעילות.

הדוחות השונים מספקים מידע רב על האדם או החברה. באמצעותם ניתן לבחון אם קיימים חשבונות מעוקלים לאותו אדם או חברה, אם נפתח תיק בהוצאה לפועל, מידע על החזקת מניות ומשכנתאות ועוד. ישנם גם דוחות המאפשרים לכם לדעת בזמן אמת על מצב החברה או האדם ואף מחשבים את רמת הסיכון שבהתקשרות. האם מדובר בהתקשרות בסיכון גבוה או נמוך?

מחפשים אנשים באופן פרטי

מנוע חיפוש נוסף שבאמצעותו ניתן לאתר מידע על אנשים הוא האתר מיי ניים. מקלידים את שמו של האדם בשורת החיפוש ומקבלים את המידע הרלוונטי שצריך:

  • מידע כללי על האדם – דוחות על כל אזרח בארץ ועל המצב הפיננסי שלו.
  • מידע משפטי – כל המידע שעומד גלוי לרשותו של הציבור הכולל דוחות משפטיים או פסקי דין.
  • פרטים אישיים – האדם חייב לכם כסף רב ואתם לא מצואים את הכתובת שלו? באמצעות אתר מיי ניים ניתן לאתר פרטים אישיים על כל אדם בישראל, דוגמת כתובת מגורים, תעודת הזהות שלו או מספר טלפון.
  • כל מה שאתם צריכים לדעת – יש משהו שעדיין לא הזכרנו? בעזרת האתר ניתן לאתר מידע שאפילו לא חשבנו על כך שהוא קיים.
  • מידע הנאסף מרשתות חברתיות – רשתות חברתיות גדולות כמו פייסבוק או אינסטגרם כוללות מידע רב על אנשים. ניתן לאסוף את המידע תוך שימוש בפוסטים של אותו אדם או פוסטים שנקשרו אליו.
  • ואפילו נומרולוגיה – כן, גם זה אפשרי. אם אתם מאמינים גדולים בנומרולוגיה, תוכלו לחשב את הערך הנומרולוגי של האדם לפי השם ושם המשפחה שלו.

הדגלים האדומים שאומרים לכם לחפש קצת יותר לעומק

עדיין לא השתכנעתם בכך שכדאי בהחלט לחפש מידע מפורט יותר באמצעות דוחות? לפחות שימו לב לנורות האדומות במקרים שבהם אתם מבצעים התקשרות עם אדם מסוים. לדוגמה, אם לפעמים אנשים נוטים להבטיח דברים בלתי הגיוניים. אם זה לקוח שאומר כי הוא נוטה לשלם מקדמה גבוהה מאוד מראש או בעל עסק שמבטיח הצלחה כבר מהרגע הראשון. שימו לב גם ללחץ שמפעיל עליכם אותו אדם. האם הוא ממהר לסגור אתכם עסקה? האם הוא חושש מכך שתוותרו על החוזה מולו? כמו כן, אחד הסימנים הבולטים והמחשידים יותר הוא חשבון הבנק. אם חשבון הבנק של האדם רשום על שם אשתו, חברו או כל אדם אחר, קיים כאן חשד לעסקה בלתי הוגנת שכדאי לברר לעומק.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...