פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

40 תמונות מדהימות מתוך "ברנינג מן" 2018 שמוכיחות מדוע זה הפסטיבל הכי מטורף בעולם

במהלך השבוע החולף התקיים זו השנה ה-32 ברציפות פסטיבל "האיש הבוער" (Burning Man) במדבר הסלע השחור במדינת נבדה שבארצות הברית, אחד הפסטיבלים המיוחדים והמטורפים בעולם. אז נכון, בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים גילו את קסמו של הפסטיבל מה שהוביל קרוב ל-100,000 אנשים לפקוד אותו השנה, ונכון, כדי להשתתף בכל 8 הימים שלו נאלצו המשתתפים להיפטר מסכום שנע סביב 1600 דולר לראש (לא כולל טיסה), סכום לא מבוטל תמורת מחיה בתנאי מדבר קשים, אבל איך שלא תהפכו את זה, ואם יצא לכם לדבר עם אנשים שהיו שם, אי אפשר לברוח מהעובדה שמדובר בפסטיבל שלא דומה לשום דבר שהכרתם.

כידוע, במסגרת הפסטיבל נבנית עיר זמנית בשם "עיר הסלע השחור" ובה שוהים עשרות אלפי המשתתפים באלפי מבנים זמניים שבנו בעצמם, תוך שיתוף מלא ביצירה, באמנות במזון ובשתייה שלהם. תוסיפו לעניין מסיבות, סמים, ומוזיקה טובה ותקבלו מתכון בטוח לתמונות מטורפות שאי לצלם בשום פסטיבל אחר, גם לא באח הקטן שלו, פסטיבל המידברן הישראלי.

אספנו עבורכם 40 תמונות נבחרות מתוך פסטיבל ברנינג מן 2018, ואם זה לא יעשה לכם חשק להתחיל לברר פרטים ותאריכי טיסות לשנה הבאה, אנחנו לא יודעים מה כן. אז קדימה, עצמו את העיניים, דמיינו שאתם במדבר ותתחילו לגלול. אה ואל תשכחו לפקוח את העיניים לפני אחרת לא תראו כלום.

המשך בעמוד הבא…

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...