פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שעשתה רשת ההמבורגרים כשגילתה על האירוסין של מר ברגר והעלמה קינג

כשג'ואל ברגר התחיל לצאת עם אשלי קינג הוא בטח חשב לעצמו "יו, איזה חמודה היא. אני מקווה שאני לא אעשה איזו פאדיחה שתבריח אותה, כי נראה לי שיש פה פוטנציאל" ופחות "חחחח… איזה מצחיק, אם נתחתן יקראו לנו משפחת ברגר-קינג". אבל יצא שהזוג המקסים מהקולג' החליט להתחתן ובדיחת הברגר-קינג הפכה לבלתי נמנעת.

ברגר1

הדאחקה המשעשעת הזאת לא נשארה בגבולות העיירה ניו ברליו שבאילנוי, שם מתגוררי םהשניים ועשתה איכשהו את דרכה למטה של חברת ברגר קינג. הסיפור הזה כל כך הגניב את החבר'ה בתאגיד המזון, שכשהם שמעו אותו הם שמטו את הצעצועים מארוחות הילדים שהם משחקים בהם כל היום ואמרו "יו, אנחנו חייבים לממן את החתונה הזאת".

ברגר2

אז נכון שהיה הרבה יותר מצחיק אם מקדונלדס היו הספונסרים של החתונה, אבל ברגר קינג יצרו קשר עם השניים וזימנו אותם לשיחת סקייפ משותפת עם קברניטי החברה שהודיעו להם חגיגית: החתונה, עד הסנט האחרון, עלינו. אגב, אתם בטח יכולים לנחש מה תהיה המנה העיקרית באירוע.

כמובן, כפי שאפשר לצפות ממי שכרגע התבשר על כך שנחסכו ממנו עשרות אלפי דולרים מיותרים, התגובה של השניים הייתה הלם מוחלט ושמחה גדולה, כפי שניתן לראות בצילומי המסך אותם דאגה רשת ברגר קינג להפיץ ברשת.

ברגר4בורגר קינג 1בורגר קינג 2בורגר קינג 3

דובר של החברה אפילו אמר "זה ממש גורל. גם זה שג'ואל מצא את אשלי וגם זה שהסיפור מצא את דרכו אלינו". הזוג המאורס גם לא נשאר אדיש ובראיון לעיתון מקומי סיפרו שהם נפעמים מהנדיבות של ברגר קינג.

אשלי וג'ואל מכירים מאז שהם היו בגן ילדים, התחילו לצאת בקולג' ובברגר קינג מקווים שהם יחיו לנצח באושר ובעושר. והם גם מוסיפים: "אנחנו מקווים שלפחות לאחד מהילדים שלהם הם יתנו את השם וופר".

בורגר קינג

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...