נסיון פריצה שתועד במצלמת אבטחה הפך לפרסומת ויראלית

לפני כחודש, עלה ליוטיוב סרטון משעשע במיוחד בו מוצג תיעוד ממצלמת אבטחה של נסיון פריצה לסופרמרקט מקומי בעיר רדינג שבפלורידה, ארצות הברית. הסרטון מציג דמות של אדם כרסתן, שנראה כאילו זה עתה יצא מהמיטה כדי לחפש משהו לאכול, לא מצא כלום במקרר והחליט לפרוץ לחנות המכולת Kents meat and groceries, הידועה בבשר המשובח שלה, ומוכרת גם את שאר מוצרי המזון הבסיסיים.

כמובן, העובדה שאדם ניסה לפרוץ לחנות המכולת אינה מצחיקה במיוחד, אך מה שהפך את הסרטון הזה לקאלט של ממש הוא טיפשותו של הפורץ שלאחר שניסה לפתוח את הדלת הנעולה וכשל, זרק אבן על שמשת החנות, ניפץ אותה ונמלט מהמקום תוך שהוא נופל לפחות פעמיים לרצפה, כנראה בעקבות הבהלה מאזעקת החנות שהחלה לפעול. הסרטון זכה כמובן למליוני צפיות ועשרות אלפי שיתופים ברשת.

הפריצה לסופר

הטוויסט המעניין בסיפור הזה הגיע כשלושה שבועות לאחר פרסום הסרטון, כשבמהלך מפתיע, החליטו בעלי הסופרמרקט להשתמש בפופולאריות הרבה לה זכה הסרטון שקלטה מצלמת האבטחה, בכדי לפרסם את החנות. סרטון הפרסומת שהועלה לרשת לפני כשבוע מציג את הסרטון המדובר עם מוזיקה משעשעת ברקע, וקריין המבשר על זכיית הפסטרמה שמשווקת החנות בתואר זניח כלשהו, פסטרמה כל כך מוצלחת שיש אנשים שיעשו כל דבר בכדי להיכנס אליה ולהשיג עוד.

הסרטון המתחרה זכה לפחות ממליון צפיות, מספר נמוך בהרבה מזה של הסרטון המקורי, אך עושה יופי של שירות לסופרמרט המקומי, שזכה בתוך חודש לחשיפה חסרת תקדים במונחים של עסקים קטנים. צפו בסרטון המקורי, ומיד לאחריו בסרטון הפרסומת.

הסרטון המקורי:


סרטון הפרסומת:


לייק לפטריה בפייסבוק