פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ביונסה חוגגת שיר חדש עם קולקציית בגדי הים של H&M

הזמרת הפופולארית ביונסה, כבר הפכה מזמן לתעשייה של ממש המגלגלת מליוני דולרים, ולאחת הנשים החזקות והמשפיעות בעולם. המוסיקה היא כמובן רק תירוץ לאינסוף הופעות בקמפיינים ופרסומות, הפקות אופנה וסרטים ואפילו ליין של בשמים על שמה, כחותמת סופית על הפיכתה לאימפריה. מעבר להיותה הפרזנטורית הרשמית של יצרנית המשקאות הקלים PEPSI, משמת ביונסה גם כפרזנטורית של רשת האופנה הפופולארית H&M, שעשתה רק לפני כשנתיים עליה לארץ הקודש.

לאחרונה, יצא סינגל חדש של הזמרת בשם “Standing on the sun”. במקביל, עם בואו של הקיץ המתקרב, הושקה גם קולקציית בגדי הים החדשה של רשת האופנה. אם כך, מה טוב יותר מלשלב שתי סיבות למסיבות יחד, ולייצר קליפ מוזיקלי מלא בבגדי ים סקסיים לשירה החדש של ביונסה, ולשווקו כפרסומת למותג ההלבשה.


כאומר, סרטו הפרסומת, כמיטב המסורת של ביונסה, מלווה בריקודים, דוגמניות סקסיות, בגדי ים המתחלפים על גופה של הזמרת, וכמובן הרבה כלום ושום דבר ומהומה על לא מאומה, הכל בכדי שאתם הצופים תצפו בסרטון, תשתפו ותפיצו את הבשורה. תוך יומיים כבר רשם הסרטון מליון צפיות ועשרות אלפי שיתופים, וסביר להניח כי המספרים הללו רק יעלו.

ברמה האישית, הסרטון הזה מזכיר לי פרסומות משנות השמונים. אולי אלו הצבעים הדהויים, או בגדי הים הלא מוצלחים לעניות דעתי הלא-מבינה-דבר-באופנה-אבל-אוהבת-נשים=בביקיני, או אולי השיר הדבילי, אבל בסופו של יום, שרדתי את הפרסומת כולה, למרות שיכלתי לעצור באמצע. מה זה אומר עלי שאני גבר. ואני דביל. מה דעתכם?

ביונסה בגדי ים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...