פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המצאה ענקית או מתיחה גרועה: רחפת הגולף הראשונה

אתמול עלתה לאוויר הרשת פרסומת לאחד המוצרים המקוריים והמדליקים שראינו בזמן האחרון. מדובר בכלי רכב קטן שהוא למעשה רחפת שתאפשר נוחות וחופשיות לשחקני גולף בכל הנוגע להתניידות ברחבי מגרש הגולף, כולל שיוט קליל בבורות המים במקום להתנייד מסביבם עם מכונית הגולף הישנה.

באבא ווטסון, שחקן גולף מוכר, יחד חברת אוקלי הם אלה שעומדים מאחורי המיזם שנקרא בשם המוזר 'Bubba's Hover'. בסרטון הפרסומת שעלה ליוטיוב הם מספרים כי מכוניות הגולף לא השתנו הרבה במהלך השנים ולדעתם שיש אופציה לשפר את הדרך המסורתית בכל הנוגע לניידות במגרש הגולף וזאת באמצעות שימוש ברחפת שתסיר את המגבלות שהיו עד היום, תסב פחות נזק לדשא, ובעיקר תהפוך את כל העסק הזה ליותר מגניב מהמשחק עצמו, או כפי שמציג זאת ווטסון: "אני התחלתי מנסיעה ברכב הגולף, ורק אז הגיע הגולף עצמו. אולי הרחפת החדשה תגרום לעוד אנשים להכיר את המשחק".

רחפת

על אף הסרטון המדליק והרעיון המקורי, נשאלת השאלה האם מדובר במוצר אמיתי או שאולי בעוד אחת ממתיחות אחד באפריל שהשתלטו על הרשת ביומיים האחרונים. ככל הידוע לנו, רחפות מסוג זה יוצרות רעש גדול שלא יאפשר שילוב שלהם במועדון גולף, וכמו כן הסרטון אינו כולל לינק מסודר לאתר החברה או לפרטים נוספים על המיזם בעמוד נחיתה יעודי. אני ממש מקווה שלא מדובר במתיחה. הרחפת הזאת כל כך מגניבה שאני רוצה אחת כזאת ואני אפילו לא משחק גולף.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...