פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שלישיית אחים הלחיצה את השכנים עם פסל שלג ענק ומפתיע בחצר הבית

למרות שבישראל החמה אנחנו לא זוכים לביקורים רבים שלו, כל ילד או מבוגר מכירים את הנוהל הקבוע כשיורד שלג: כפפות, צעיף, מעיל חם, מגפיים אטומים ואתם מוכנים למלחמת שלג בחוץ, ולקינוח בניית איש שלג עקום ורעוע.

לשלישיית האחים אוסטין, קונור וטרוור, המתגוררים בניו ברייטון במדינת מיניסוטה בארצות הברית, כנראה נמאס לבנות אנשי שלג סטנגרטיים ומטופשים עם גזר במקום אף, ובמהלך סופת השלגים האחרונה, החליטו לנצל את הזמן הפנוי שלהם כדי ליצור את אחד מפסלי השלג הביתיים היותר מרשימים שיצא לנו לראות.

כריש שלג 3

על פי הפרסום והתמונות שהועלו לאתר Reddit, בזבזו השלושה קרוב ל-95 שעות בעבודה על היצירה שלהם, שבסופו של יום, או שלושה וחצי שבועת אם תרצו, היממו את השכונה השלווה שלהם עם פסל שלג ענקי בגובה 6 מטרים של כריש.

במשך שלושה שבועות אספה השלישייה שלג מרחבי השכונה ומבתי השכנים על מנת ליצור את יצירת הענק הזאת, והוסיפו למיצג המדהים הזה גם תאורה הולמת על מנת שהשכנים והמבקרים באזור יוכלו להגיע ולהתרשם מהיצירה גם בלילה.

כריש שלג 4

כריש שלג 2


אגב, זו לא הפעם הראשונה ששלישיית האחים הזאת מפגינה יצירתיות ומבזבזת זמן יקר מהחיים שלה. בשנה שעברה בנו במשך 100 שעות פסל שלג מרשים של אריה ים ובשנה שלפני בנו פסל משעשע בדמות דג אבו-נפחא. אתם מוזמנים לצפות בתמונות הנהדרות וגם בסרטון המתעד בתמונות את שלבי יצירת הכריש הענקי.

אריה הים משנת 2013:

אריה ים 1

אריה ים 2אבו נפחא 1

האבו נפחא של 2012:

אבו נפחא 2

ועוד קצת מהכריש המדהים שבנו השנה:

  כריש שלג 5 כריש שלג 6 כריש שלג 7

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...